Задайте вопрос юристу

866 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Армия и мобилизация, 11 октября 2024, вопрос №120980

Багатодітність де-юре та де-факто

Доброго часу доби.
Питання наступне: проживаємо з дружиною та трьома неповнолітніми дітьми. Старша дитина у дружини від попереднього шлюбу, двоє менших спільні. Біологічний батько старшої дитини громадянин рф, мешкає там. Батьківських прав не позбавлявся, на аліменти дружина не подавала. Добровільно не забезпечує. Відповідно утриманням та вихованням (фактично) займаємось ми з дружиною. Маємо посвідчення багатодітної сім'ї, де я також зазначений саме як "батько багатодітної сім'ї". Чи є це достатнім аргументом для отримання відстрочки від мобілізації? Якщо ні, то які мають бути мої кроки, щоб відстрочку отримати? Дякую.

Ответы юристов (1)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Павло!

    Для отримання відстрочки Вам потрібно усиновити дитину дружини або ж оскаржувати відмову ТЦК у наданні відстрочки до адмінистративного суду.

    Норма Закону не передбачає, що право на відстрочку мають тільки рідні батьки, на утриманні який переувають троє та більше неповнолітніх дітей. Проте, у Постанові КМУ №560 зазначено, що для отримання відстрочки Ви повинні представити свідоцтва про народження дітей, у яких зазначені, як батько.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України