Задайте вопрос юристу

865 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Семейное право, 13 октября 2024, вопрос №121090

Ремон в чужій хаті, як не залишитись ні щим

Добрий день!
Планується ремонт в квартирі. Квартира у власноті тьощі, що було зроблено намірено.
Розтаватись з дружиною, я не планую. Однак, теоритично, можуть бути різні ситуації.

Необхідний підхід, як можна захистити свої права? Тобто вкласти свої заощадження в чужу хату, що навіть не є спільним набутим майном в шлюбі. І якщо, щось станиться, залишитись з ніщим(

Теоритично все маює перейти в спадок дружині, інші діти відсутні, але наприклад може бути завіт зі іншими родичами.

Якими методами можна себе убезпечити в цій ситуації, що б у зрілому віці не залишитись ні з щим?

Дякую!

Ответы юристов (2)

    Дерій Владислав Олегович

    Вітаю!

    Якщо вкладете кошти в квартиру тещі - можете залишитись ні з чим, адже дану квартиру можуть продати, подарувати, заповісти іншій особі, заберуть кредитори, тощо. Кошти за ремонт Ви ніяким чином не повернете. І таких випадків дуже багато.

    Як варіант можете оформити договір позики грошей під заставу нерухомості. Тобто, Ви позичаєте тещі кошти, щоб вона зробила ремонт. Якщо гроші Вам через певний термін не повертають - Ви переоформляєте на себе квартиру.

    Не впевнений, що теща чи дружина згодяться на какий варіант, але так Ви хоч не втратите свої збереження.

    З повагою, юрист Дерій В.О.!

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич 2 дня назад

    Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Романе!

    Якщо Ваше питання стосується права на квартиру, то Ви ніяким чином не зможете набути останнє, навіть з урахуванням вкладених у ремонт коштів.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України