Задайте вопрос юристу

880 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Земельное право, 14 октября 2024, вопрос №121142

Після входження в право власності на земельний пай, аренду земельного паю продовжили без відома власників

Добрий день

Земельний пай був в аренді на 7 років з 2017 року (хоча договору на руках не було). У 2022 році вступили в право власності спадкоємці. Спадкоємці (власники) вважали, що аренда паю діє до 2024 року (відраховуючи від 2017 р). Але як зараз вияснилося з державного реєстру речових прав, після входження спадкоємцями в право власності на землю, той хто її арендував взяв і продовжив договір ще на 7 років (від 2022 року, відразу після того як сподкоємці отримали право власності). І тепер виходить, що пай в аренді не до 2024 року, а до 2029. Така інформція в реєстрі, по 2029 р. При цьому власники не підписували ніяких договорів в 2022 і той хто продовжив аренду навіть нічего усно не сказав власникам про те що підписується новий договір аренди від 2022 року який буде діяти по 2029.

Підскажіть будь ласка вашу думку:
Це не правомірно? В реєстрі навіть указано слово "сторони", а по факту друга сторона (власники) навіть не знали про цей договоріл, їх підписи виходить підробили?

Чи є по закону можливість розірвати договір аренди землі раніше дати яку "сторони" (а по факту одна сторона самостійно без відома другої) зареєструвала в реєстрі? Якщо так, на підставі якої статті?


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України