Задайте вопрос юристу

880 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Армия и мобилизация, 06 ноября 2024, вопрос №122350

Чи зобов'язан проходити влк

Дякую за попередню відповідь.
Логічно виникає питання чи є відсутність влк приводом у відмові підприємству оформлення, чи подовження бронювання працівнику? Чи були такі випадки?

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Андрію, ще раз!

    Ні, відсутність ВЛК не є підставою для подання Вас у списках на бронювання. Якщо бронювання за списками до Мінекономіки, то необхідні дані - наявність ВОД, звання, ВОС та перебування на обліку в ТЦК. Якщо через Дію - наявність ВОД, ВОС, даних у Єдиному реєстрі, перебування на обліку та вчасно оновлені дані.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Сироватська Власта Назимівна
    Сироватська Власта Назимівна 15 дней назад

    Юрист, г. Киев, 2 года опыта

    Відсутність висновку військово-лікарської комісії (ВЛК) зазвичай не є формальною підставою для відмови в бронюванні працівника, оскільки процедура бронювання пов’язана з критичними для держави функціями, які виконує співробітник. Основними умовами для оформлення бронювання є виконання роботи, що має стратегічне значення, або ж робота на підприємстві, яке забезпечує життєдіяльність населення або функціонування держави в умовах воєнного стану.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України