Начните консультацию с юристом онлайн
Добрый день! Переехал из оккупированного Херсона в Одессу в апреле 2022 года. Исключен Херсонским ВК из воинского учета в 2020 году (ст. 13а, более 20 лет принимаю гармонозаместительную терапию). В Резерве+ данных нет. Нужно ли идти в ТЦК, при условии, что я не военнообязанный? Какие есть варианты внесения моих данных в реестр, чтобы на блок-постах не отнимали моё время?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Володимире!
Вам потрібно надіслати заяву до ТЦК, який виключав Вас з обліку, про внесення даних до Єдиного державного реєстру. До заяви потрібно додати копію Вашого військово-облікового документу з відміткою про виключення з обліку та довідку ВЛК, якщо маєте останню.
Заяву необхідно направити Укрпоштою, рекомендованим листом.
Відповідно До Постанови КМУ №559 від 16.05.2024 року «Порядок оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів»:
4. У разі невідповідності відомостей, зазначених у посвідченні призовника, тимчасовому посвідченні військовозобов’язаного, військовому квитку осіб рядового, сержантського і старшинського складу та військовому квитку офіцера запасу, відомостям, що містяться у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів, громадянин України для внесення відповідних змін:
у паперовій формі — повинен звернутися до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу (органу СБУ, розвідувального органу) за місцем перебування на військовому обліку;
в електронній формі — повинен скористатися засобами електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста для звернення до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу за місцем перебування на військовому обліку.
Зміни вносяться протягом п’яти робочих днів з дня реєстрації заяви.
З повагою, адвокат Айвазян.