Задайте вопрос юристу

884 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Семейное право, 10 декабря 2024, вопрос №123883

Выплата задолженности по алиментам

Бывший муж не платил алименты 2 года. Сумма свыше 200 т. Сейчас объявился и просит сделать списание с учетом того, что будет платить каждый месяц 4100 месячный платеж и еще 6000. Как лучше для меня поступить в данном вопросе ?

Ответы юристов (2)

    Дерій Владислав Олегович

    Вітаю!

    Вирішувати, звичайно, Вам, але у Вас немає гарантій, що він знову не пропаде на декілька років та буде сплачувати аліменти.

    Тому, нехай він погашає заборгованість та сплачує аліменти.

    З корисною статтею про відповідальність за несплату аліментів можете ознайомитись за посиланням https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/%D0%92%D1%9...

    Одним із варіантів вирішення питання є переофомрлення на дитину нерухомості, яку має чоловік.

    Згідно статті 190 Сімейного кодексу України

    Той із батьків, з ким проживає дитина, і той із батьків, хто проживає окремо від неї, з дозволу органу опіки та піклування можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв'язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку тощо).

    Такий договір нотаріально посвідчується. Право власності на нерухоме майно за таким договором виникає з моменту державної реєстрації цього права відповідно до закону.

    Якщо дитина досягла чотирнадцяти років, вона бере участь в укладенні цього договору.

    З повагою, юрист Дерій В.О.!

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Ірина!

    Не радив би йти на списування боргу без письмових нотаріально завірених гарантій..

    З повагою, адвокат Айвазян.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України