Задайте вопрос юристу

915 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Трудовое право, 29 февраля 2020, вопрос №12414

Перевезення на роботу

Доброго вечора! Працівник з неповним тижневим навантаженням переведений на тимчасове місце з повним тижневим навантаженням (на час відпустки по догляду за дитиною) основного працівника. Чи має право він вимагати повернення на попереднє місце роботи після виходу з відпустки основного працівника?

Ответы юристов (1)

    Савченко Олександр
    Савченко Олександр 5 лет назад

    Юрист, г. Чернигов, 10 лет опыта

    Доброго дня.

    Цьому працівнику не потрібно нічого вимагати. Адже попереднє місце і так зберігається за ним.

    Як тільки особа, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, напише заяву, що вона виходить з відпустки та приступає до роботи, роботодавець ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ видати наказ про переведення цього працівника на попереднє місце роботи (з неповним тижневим навантаженням).

    Цю посаду (з неповним тижневим навантаженням) роботодавець не має права скорочувати. А приймати іншого працівника на неї він має право лише на період перебування переведеного працівника на декретній посаді.

    Будь-які протиправні дії роботодавця можуть бути оскаржені до Державної служби України з питань праці, а потім і до суду.

    Всього доброго. Сподіваюсь, що Вам допоміг.

    Буду вдячний за ваш відгук.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України