Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 17 декабря 2024, вопрос №124233

Чи можливо перевестись на інший факультет/університет не втрачаючи відстрочки?

Брат навчається зараз на другому курсі і зовсім не тягне це навчання - зрозумів, що не його. Який правильний механізм переведення на інший факультет або університет? Та чи існує він взагалі, щоб не втратити відстрочки?

Заздалегідь дякую усім за відповіді та консультацію!

Ответы юристов (1)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Анастасія!

    В принципі це можливо. Як зазначено у листі МОН із роз'ясненнями щодо формування довідки ЄДЕБО, запис "Так, не порушує" повинен залишитись у разі переведення або поновлення. Якщо Ваш брат відрахується та вступить заново, то точно втратить право на відстрочку й питання потрібно буде вирішувати у судовому порядку.

    Лист МОН "Про особливості формування в ЄДЕБО довідки про здобувача освіти":

    Разом з тим, не вважається порушенням послідовності наступне здобуття освіти: 1) здобувача освіти було поновлено на навчання або переведено з іншого закладу освіти (в історії поточного навчання перший статус «Поновлено», «Поновлено (з іншого ЗО)», «Переведено (з іншого ЗО)»), а попереднє навчання (запис про яке у статусі «Відраховано із ЗО») було за таким же рівнем, що й поточне навчання (аналогічно, якщо поточне навчання – за ОПС фахового молодшого бакалавра, а попереднє – за ОКР молодшого спеціаліста, або поточне навчання – за ОС бакалавра (на основі ПЗСО), а попереднє – за ОС магістра (на основі ПЗСО)). При цьому в записах про попереднє навчання рік початку навчання не менше року початку поточного навчання. Як виключення, рік початку навчання не порівнюється, якщо особу було відраховано до дати початку навчання або з причиною «За невиконання вимог навчального плану та графіка навчального процесу (після зарахування не приступили до занять протягом 10 днів)».

    З повагою, адвокат Айвазян.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA