Начните консультацию с юристом онлайн
Доброї дня, працюю на підприємстві та маю дійсне бронювання до 28.12.2024, в ТЦК мені дали повістку на кінець бронювання (також на 28.12.2024), коли я оновлював дані. Підприємство має статус критичного, та відповідно буде в черговий раз подавати на продовження бронювання через Дію. Також у мене троє дітей, двоє від першого шлюбу - сплачую аліменти, є рішення суду про розлучення, та рішення суду про стягування аліментів, і відповідно одна дитина від поточного шлюбу.
Суть питання полягає в наступному: який буде правильний порядок дій? Оскільки 28.12.2024 ще дійсне поточне бронювання, а нове бронювання ще не вступить в силу, а буде тільки розглядатись чи подаватись, я не знаю всього механізму роботи в Дії. І якщо я подам заяву на відстрочку, чи її задовольнять, якщо буде в процесі ще бронювання від підприємства?
Також, чи підійдуть наявні документи для відстрочки та свідоцтва про народження дітей їз Дії, чи краще мати копії оригінальних свідоцтв?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Оскільки строк бронювання в Вас закінчеться, то так, повинні задовольнити заяву на відстрочку. Проте, у такому випадку Ваше подальше бронювання буде анульоване.
"Стаття 23 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3543-12#Text
1. Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:
3) жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років, крім тих, які мають заборгованість із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за три місяці;
Відповідно до Постанови КМУ від 16.05.2024 року №560 «Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період»:
свідоцтво про народження дітей (трьох і більше) із зазначенням батьківства військовозобов’язаного та один із документів:
свідоцтво про реєстрацію шлюбу з матір’ю (батьком) дітей (трьох і більше) або рішення суду про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей з батьком (матір’ю),
або рішення органу опіки і піклування про визначення місця проживання з тим із батьків, який є військовозобов’язаним,
або письмовий договір між батьками про те, з ким будуть проживати діти та участь другого з батьків у їх вихованні,
або рішення суду про встановлення факту перебування дитини на утриманні військовозобов’язаного відповідно до положень статті 315 Цивільного процесуального кодексу України, а також договір про сплату аліментів на дитину".
Також Вам знадобиться довідка з виконавчої служби, що Ви не маєте заборгованності по аліментах.
З повагою, адвокат Айвазян.