Начните консультацию с юристом онлайн
Треба затвердити переклад свідоцтва про шлюб у Консульстві України в іншій державі. Чи треба чоловіку 63 років подавати відомості про реєстрацію у застосунку Резерв+ для отримання послуги?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Юрист, г. Полтава, 4 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
В 63 роки чоловіку не потрібно мати е-ВОД з Резерв+ для отримання консульських послуг.
З 18 червня 2024 року лише чоловіки віком від 18 до 60 років повинні мати електронний військово-обліковий документ (е-ВОД) при зверненні до консульства.
З повагою, рист Дерій В.О.!
Юрист, г. Киев, 9 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня, ні не треба, це стосується чоловіків віком від 18 -60 років. Чоловік вже не військовозобов'язаний
Ну наразі права громадян України порушує держава, тому у разі вчинення проблем ви зможете зробити у будь якого нотаріуса за кордоном. Нотаріуси співпрацюють з перекладачами , тому вам із без консульства все там зроблять, лише це буде трохи дорожче!
Юрист, г. Полтава, 4 года опыта
Общаться в чатеВ доповнення до своєї відповіді...
Згідно ч. 5 статті 20 ЗУ "Про правовий режим воєнного стану"
Вчинення консульських дій у закордонних дипломатичних установах України в умовах воєнного стану за заявами громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які не оновили персональні дані у строки, визначені цим Законом, здійснюється за умови одночасного їх оновлення.
Дійсність військово-облікових документів перевіряється консульською посадовою особою закордонної дипломатичної установи України у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Положення абзацу першого цієї частини не застосовується у разі:
ОТЖЕ, В 63 РОКИ ЧОЛОВІКУ НЕ ПОТРІБНО НАДАВАТИ ВІЙСЬКОВОООЛІКОВІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬСЬКИХ ПОСЛУГ