Задайте вопрос юристу

893 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 26 января 2025, вопрос №126189

отримання військово-облікового документа нового зразка через "Дію"

Мене турбує наступне питання:

Маю військово-обліковий документ старого зразка та пройшов медичну комісію у 2022 році. Відстрочки не маю, але наразі повісток не отримував. Планую отримати військово-обліковий документ нового зразка з QR-кодом через вебверсію "Дія".

Чи може моя заява на отримання документа в "Дії" спричинити якісь наслідки або зміни в моєму поточному статусі у ТЦК (наприклад, отримання повістки, уточнення даних тощо)?

Ответы юристов (6)

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович день назад

    Адвокат, г. Киев, 31 год опыта

    Доброго вечора

    Таким чином, Ви нагадаєте про себе, що може в подальшому слугувати підставою для направлення у Вашу адресу повістки про виклик до ТЦКСП

    Всього доброго

    • Андрій Клиент день назад

      Вдячний за відповідь. Мені теж так здається. А чи є шлях це зробити не нагадуючи про себе? І чи були приценденти що сам так відбулося, людина замовила військово-обліковий документ в ДіЯ і бонусом отримала порцію уваги від ТЦК в свій бік? З повагою, Андрій.

      • Адвокат  Євген Олександрович
        Адвокат Євген Олександрович 23 часа назад

        Адвокат, г. Киев, 31 год опыта

        Андрій

        Будь ласка

        Як правило, так і відбувається

        Краще не ризикувати

        Всього доброго

        З повагою, адвокат Євген Олександрович

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Андрію!

    Чи може моя заява на отримання документа в "Дії" спричинити якісь наслідки або зміни в моєму поточному статусі у ТЦК (наприклад, отримання повістки, уточнення даних тощо)?

    Найчастіше так відбувається, якщо військовозобов'язаний реєструється у Резерв+.

    Ви можете не формувати е-ВОД, але, з урахуванням того, що Ваш ВОД станом на сьогодні довідка, видана замість військового квитка, до Вас будуть питання від груп оповіщення, якщо потріпите на останню.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Андрій Клиент 7 часов назад

      Перепрошую за прискіпливість, але хочу до кінця розібратися в питанні, якщо вам відома його специфіка.

      Є два варіанти:

      1. Формування довідки е-ВОД у застосунку "Дія".
      2. Реєстрація в "Резерв+" та подальше формування е-ВОД у цій системі.

      Чи є між ними якась принципова різниця?

      Маю таке припущення: перший варіант просто дозволяє завантажити довідку з сервера, тоді як другий варіант не лише формує довідку, а й актуалізує дані військовозобов'язаного в системі під час реєстрації в "Резерв+".

      Чи це дійсно так? Думаю точно відповісти може на це той, хто на практиці стикався з обома варіантами неодноразово і сформувалось якесь бачення чи статистика.Наразі мене не хвилюють питання, пов’язані з групами оповіщення, оскільки я перебуваю за кордоном. Натомість хвилюють питання можливих повісток (досі їх я ще не отримував), штрафів за неявку та наслідків цього всього в майбутньому...

      Буду дуже вдячний за відповідь!

      З повагою,Андрій

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Доброго дня, Андрію!

        Маю таке припущення: перший варіант просто дозволяє завантажити довідку з сервера, тоді як другий варіант не лише формує довідку, а й актуалізує дані військовозобов'язаного в системі під час реєстрації в "Резерв+".

        Так, Ви праві. Тому і віддається перевага Дії, а не Резерв+.

        Натомість хвилюють питання можливих повісток (досі їх я ще не отримував), штрафів за неявку та наслідків цього всього в майбутньому...

        Я зрозумів. Питання можливих повісток може виникнути у будь якому випадку, навіть за умови того, что Ви не будете формувати е-ВОД ані через Дію, ані через Рещерв+. Тож, це таке питання.

        З практики, однозначно можу сказати, що ризик набагато більший через втсвновлення Резерв+.

        З повагою.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA