Задайте вопрос юристу

897 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Армия и мобилизация, 15 февраля 2025, вопрос №127342

Чи може «придатний до служби в тцк…» перевестись в бойову частину за власним бажанням? (Через армію+)

Добрий день. Чи має право придатний за висновком влк до служби в тцк та сп, мед закладах і т.д. (те що раніше називалось «обмежено придатний») перевестись в бойову військову частину? Наприклад в службу забезпечення чи звʼязок.
З допомогою застосунку «армія +»

Ответы юристов (2)

    Богун Сергій Павлович

    Доброго дня.

    Так. Можна.

    Відповідно до Порядку №1291 право на звернення до Кадрового центру Збройних Сил з рапортом на переміщення мають військовослужбовці, які проходять військову службу у військових частинах усіх родів (видів) військ (сил) Збройних Сил, які за висновком військово-лікарської комісії придатні до служби у військових частинах забезпечення, територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, вищих військових навчальних закладах, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони, але не призначені у своїх військових частинах на посади, що відповідають висновку військово-лікарської комісії, і мають бажання бути переміщеними для подальшого проходження військової служби до іншої військової частини Збройних Сил.

    Погодження командира військової частини на переміщення військовослужбовця не є обов’язковим.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    Так, Ви маєте подати такий рапорт на переведення. Проте, врахуйте, що у статусі "придатний до ТЦК" Ви є непридатним до служби у підрозділах спеціального призначення, Десантно-штурмових військах, морській піхоті, на підводних човнах, надводних кораблях, у спецспорудах.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України