Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Трудовое право, 10 марта 2020, вопрос №13159

Руководство не подписывает об увольнении

Здравствуйте , мне нужно было уволиться за один день без отработки в 2 недели , в связи с переездом в другой город . Написав заявление , никто не согласился его подписывать , в отделе кадров сообщили , что уволят лишь в том случае если я предоставлю перепрописку в этот город . Просто в связи с выездом не увольняют . Так ли это ?
И какие дальнейшие последствия могут быть , смогу ли я через время официально устраиваться на работу?

Ответы юристов (2)

    Жирний Олексій Сергійович
    Жирний Олексій Сергійович 4 года назад

    Адвокат, г. Харьков, 21 год опыта

    Доброго дня.

    Ст. 38 КЗпП України КЗпП пише: Працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.

    Тому, якщо Ви в заяві зазначаєте одну з вищевказаних причин, то вимога відпрацювати 14 днів є незаконною

    Давидко Ігор Анатолійович
    Давидко Ігор Анатолійович 4 года назад

    Юрист, г. Сумы, 30 лет опыта

    Усе залежить від того, як Ви склали заяву про звільнення (потрібно її читати юристу). Якщо вказана причина звільнення, то повинні звільнити у той же день. Причину звільнення не потрібно доводити доказами, але вона повинна існувати. Подальший алгоритм дій, коли Вас не звільнили у деньнаписання заяви Вам надасть фахівець у галузі трудового права.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України