Задайте питання юристу

912 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Банківська право, 11 березня 2020, питання №13238

Долги в онлайн кредитах

Добрый вечер.Вопрос у меня я брала онлайн кредиты в разных компаниях один раз закрыла,этим самым залезла в проценты,в других финансовых компаниях,чтоб перекрыть открытые займы.И вырос очень большой долг как можна его закрыть???Что делать в таких ситуациях???Помогите пожалуйста дело моё передали колекторам с разных компаний,что мне грозит?И как выпутатся?

Відповіді юристів (2)

    Нарбут Тетяна  Миколаївна
    Нарбут Тетяна Миколаївна 5 років тому

    Адвокат, м. Луцьк, 21 рік досвіду

    Є два етапи в роботі по вашій проблемі - досудовий та судовий.

    - В першому проводиться аналіз договорів, вишукуються у них певні "слабкі" місця на відповідність до законів України, здійснюється перевірка фірм-кредиторів на наявність ліцензії нацбанку для проведення такої фіндіяльності; підготовка та відповідним чином направлення до конкретної фірми-кредитора листа з проханням про реструктуризацію заборгованості і зменшення сумми виплат з вказанням певних підстав (захворювання, зміна/втрата роботи, інше); - тобто відбуваються заходи по досудовому врегулюванні проблеми. Як правило, фінорганізації погоджуються на подібне,проте у кожному випадку є свої особливості їх рішень.

    - На другому етапі, якщо не вдалося врегулювати проблему - у Вас є права зверення до суду з позовною заявою про визнання договору недійсним (це якщо при аналізі договорів будуть виявлені певні невідповідності до ЗУ та якщо ці фінорганізації при реалізації договору порушують чинне законодавство). Це дещо накладно для Вас як позивача - і фінансово та і по часу затягується. Більш детально зможемо проконультувати в розмові по тлф (або вайбер), також можемо допомогти дистанційно у вирішенні цих проблем. Дякую.

    При потребі більш детальної консультації звертайтеся через профіль.

    Пуха Наталія ТендерОк

    Доброго дня

    варіант 1 оплатити суму простроченої заборгованості

    варіант 2 скористатися процедурою банкротства

    варіант 3 вказуйте хай звертаються в суд та врегульовуйте суму заборгованості в судовому порядку- це зупинить нарахування відсотків та штрафних санкцій, у разі наявності судового рішення - заборгованість буде стягуватися у примусовому порядку виконавчою службою


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України