Задайте вопрос юристу

916 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 30 апреля 2025, вопрос №135232

Обмін приписного на військовий квиток у 26 років

Доброго дня, шановні правозахисники! Чи притягується до відповідальності військовозобов'язаний, який у 26 років має на руках приписне і не змінив його на військовий квиток? Резерв + оновив вчасно.

Ответы юристов (4)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Олена!

    Якщо Резерві+ оновлений вчасно, і статус в ньому "військовозобов'язаний", то, як показує мій практичний досвід, притягувати до відповідальності не повинні.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Олена Клиент 3 часа назад

      Щиро дякую!

      А підкажіть, будь ласка, як краще вчинити зараз. На обліку в тцк лишився у Харкові, бо ще на момент війни не закінчив навчання. Я з війною повернувся до батьків, без прописки. Довідку впо не отримав, бо не розібравшись думав, що це лише для виплат. Вони були не потрібні, бо дистанційна робота. Тепер підприємство дає бронь.

      1. Мені на Влк можна ж не в Харків їхати, а тут пройти і обміняти приписне на військовий?

      2. Краще сказати за новим місцем проживання, що щойно прибув? Бо лише тепер розтлумачили на роботі, що про зміну місця проживання військовозобов'язаний має питати дозвіл у начальника тцк. Який кращий вихід тепер у цій ситуації?

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Спочатку в Харкові прийдеться звертатись до ТЦК із запитом, а там далі дивитись по результату. ВЛК проходиться там, как де стоїте на обліку.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    Теоретично може бути адміністративна відповідальність, але все на розсуд ТЦК.

    З повагою!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України