Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня! У зв'язку з тим, що у 1996 році було куплено- приватизовано з Фонду державного майна частина комерційнійного приміщення у м.Києві, у 1996 році діяла норма земельного кодексу стаття 30, яка на той час при приватизації будівлі земля переходило у право постійного користування або у власність. На той час у державний приміщень було право постійного користування і при приватизації це право просто переходило. Тому хочу скористатись історичним правом і оформити право користування землею під будівлею через суд згідно Договору приватизаціїї купівлі- продажу та статті 30 Земельного кодексу та багато судової практики з цього приводу. Чи є у когось досвід таких судових справ?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Юрист, г. Сумы, 3 года опыта
Доброго дня!
Необов'язково навіть через такий шлях приватизувати земельну ділянку. Згідно ч. 1 ст. 118 ЗКУ громадянин, заінтересований у приватизації земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації, що перебуває у його користуванні, у тому числі земельної ділянки, на якій розташовані жилий будинок, господарські будівлі, споруди, що перебувають у його власності, подає заяву до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, що передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу.
До заяви додається розроблена відповідно до Закону України "Про землеустрій" технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що замовляється громадянином без надання дозволу на її розроблення.
Спробуйте оформити пакет документів та піти до міської ради. Якщо ж виникнуть питання - то вже до суду.Як правило, вони можуть просто не надати генеральний план посилаючись на те, що він ніби-то не затврджений, але не факт.