Задайте вопрос юристу

315 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Семейное право, 27 марта 2020, вопрос №14666

Раздел имущества на 2/3

В каком случае делится жилье на 2/3 если куплено в браке и есть маленький ребенок? Какие должны быть основания для этого?

Ответы юристов (3)

    Царьов Роман  Валерійович
    Царьов Роман Валерійович 2 месяца назад

    Юрист, г. Харьков, 17 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Згідно ст. 70 Сімейного кодексу України:" 1. У разі поділу майна, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя, частки майна дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором.

    2. При вирішенні спору про поділ майна суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, що мають істотне значення, зокрема якщо один із них не дбав про матеріальне забезпечення сім'ї, ухилявся від участі в утриманні дитини (дітей), приховав, знищив чи пошкодив спільне майно, витрачав його на шкоду інтересам сім'ї.

    3. За рішенням суду частка майна дружини, чоловіка може бути збільшена, якщо з нею, ним проживають діти, а також непрацездатні повнолітні син, дочка, за умови, що розмір аліментів, які вони одержують, недостатній для забезпечення їхнього фізичного, духовного розвитку та лікування."

    А хто вам розповів про 2/3 частки???

    0
    Нешик Татьяна
    Нешик Татьяна 2 месяца назад

    Адвокат, г. Киев, 19 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    В каком случае делится жилье на 2/3 если куплено в браке и есть маленький ребенок? Какие должны быть основания для этого?

    добрый вечер, вообще это возможно по договоренности сторон. Но в целом, если договорённостей нет, а есть спор, то совместно нажитое имущество делится пополам.

    0
    Костромина Виктория
    Костромина Виктория 2 месяца назад

    Адвокат, г. Киев, 19 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    2. При вирішенні спору про поділ майна суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, що мають істотне значення, зокрема якщо один із них не дбав про матеріальне забезпечення сім'ї, ухилявся від участі в утриманні дитини (дітей), приховав, знищив чи пошкодив спільне майно, витрачав його на шкоду інтересам сім'ї. 3. За рішенням суду частка майна дружини, чоловіка може бути збільшена, якщо з нею, ним проживають діти, а також непрацездатні повнолітні син, дочка, за умови, що розмір аліментів, які вони одержують, недостатній для забезпечення їхнього фізичного, духовного розвитку та лікування."

    1

Похожие вопросы