Начните консультацию с юристом онлайн
Після смерті тата, мама вступила в права власності,але свідоцтво хоче отримати зараз. Яку ціну вона повинна заплатити держ нотаріусу?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Нотариус, г. Днепр, 15 лет опыта
Краще звернутись безпосередньо до державної нотаріальної контори та дізнатись вартість. Кожна ситуація індивідуальна і вимагає оформлення різної кількісті документів.
За оформлення свідоцтва про право на спадщину стягується державне мито у розмірі 34 грн.
Здійснюються перевірки та реєстрація свідоцтва про право на спадщину у Спадковому реєстрі (вартість однієї перевірки та реєстрації 51 грн.).
За державну реєстрацію майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно сплачується адмін збір у розмірі 210 грн.
Також державним нотаріальним конторам сплачуються кошти за надання додаткових послуг правового та технічного характеру (за оформлення свідоцтва) (вартість встановлює територіальне управління юстиції)