Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Наследство, 09 июля 2019, вопрос №2015

Недополученные военная пенсия входит в наследственное право или нет

Умер мой папа ,мы живём на оккупированной территории . Он не получал пенсию на Украине , так как он 1932 года рождения и на момент начало военных действий ему уже было 82 года, и ехать оформлять пенсию на Украине было для нас не реально. А теперь я узнала , что для всех жителей Украины действует закон по которому недополученные пенсия входит в наследство , а для военных нет. Мне непонятно почему , тем более когда идёт гибридная война , именно военные ущемлены в правах. Как я могу добиться справедливого решения?

Ответы юристов (1)

    Хандрыга Татьяна Вадимовна
    Хандрыга Татьяна Вадимовна 5 лет назад

    Юрист, г. Днепр, 7 лет опыта

    Відповідно до ст. 61 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб": "Суми пенсії, що підлягали виплаті пенсіонерові з числа військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом та членів їх сімей і залишилися недоодержаними у зв’язку з його смертю, не включаються до складу спадщини і виплачуються тим членам його сім’ї, які належать до осіб, що забезпечуються пенсією у разі втрати годувальника. Проте батьки і дружина (чоловік), а також члени сім’ї, які проживали разом із пенсіонером на день його смерті, мають право на одержання цих сум і в тому разі, якщо вони не належать до осіб, які забезпечуються пенсією у разі втрати годувальника. При зверненні кількох членів сім’ї належна їм сума пенсії ділиться між ними порівну. Зазначені суми виплачуються, якщо звернення за ними надійшло не пізніше 6 місяців після смерті пенсіонера".

    Исходя из этого, нужно определится какой срок прошел с момента смерти, кто был прописан и проживал с отцом и т.д. Свяжитесь со мной нажав на кнопку "Обратиться", для уточнения информации и решения этого вопроса.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA