Задайте вопрос юристу

829 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Административное право, 11 июля 2019, вопрос №2049

Телефонное хулиганство

Здравствуйте. У моей бабушки соседка задолжала банку. По справочнику этот банк узнал телефоны соседних домов должницы. Теперь моей бабушке названивают их сотрудники с просьбой как-то повлиять на соседку. Все это происходит в грубом тоне, никакого уважения к пожилой женщине. Потом пошли автоматические звонки, и так по несколько раз за день. Из-за того, что телефон у бабушки стационарный, то записать разговор не получится, как и добавить в черный список. Подскажите, пожалуйста, куда можно обратиться, чтобы остановить это телефонное хулиганство?

Ответы юристов (1)

    Владислав
    Владислав 3 года назад

    Юрист, г. Одесса, 6 лет опыта

    Общаться в чате
    Доброго вечора. У даному випадку необхідно записати телефонну розмову (розумію, що це складно зробити у зв'язку із тим , що у бабусі стаціонарний телефон) та написати заяву про вчинення кримінального правопорушення до місцевого відділу поліції за статтею 189 "Вимагання" , одразу взявши витяг з ЄРДР, на що заявник , відповідно до статті 60 Кримінального процесуального кодексу має право. Крім того, слідчий , прокурор протягом 24 годин зобов'язаний внести відомості до ЄРДР після Вашої заяви відповідно до статті 214 Кримінального процесуального кодексу України.Після внесення відомостей до ЄРДР повідомити представників цієї колекторської компанії, що Ви звернулись до правоохоронних органів і є зареєстроване кримінальне провадження з цього приводу.

    Як показує практика, такі дії несуть позитивний вплив і телефонний тероризм припиняється.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України