Задайте вопрос юристу

342 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Банковское право, 27 мая 2020, вопрос №20532

Несплата кредиту що робити?

Доброго дня.В мене така ситуація що одна із моїх колег взяла кредит(як вияснилось не в одному інтернет банку) і не сплочує їх. Тепер до мене і решти колег телефонують і настійливо кажуть повернути за неї борг оскільки ми усі її поручителі. Але жоден з нас нічого не підписував і тим більше не надавав своїх персональних даних. А таких дзвінків цілодобово більше 300. Що робити ? І де ці колектори могли взяти наші персональні дані? Адже коли вони телефонують то називають нам і дані паспорта і код. Як позбутись цих дзвінків, а головне що зробити що не вийшло що ми справді маємо щось платити?

Ответы юристов (2)

  Сергеев Артем
  Сергеев Артем месяц назад

  Юрист, г. Харьков, 21 год опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Доброго дня.

  " Тепер до мене і решти колег телефонують і настійливо кажуть повернути за неї борг оскільки ми усі її поручителі. Але жоден з нас нічого не підписував і тим більше не надавав своїх персональних даних. А таких дзвінків цілодобово більше 300. Що робити ? І де ці колектори могли взяти наші персональні дані? Адже коли вони телефонують то називають нам і дані паспорта і код. Як позбутись цих дзвінків, а головне що зробити що не вийшло що ми справді маємо щось платити?"

  - Вам треба звернутися до поліції за фактом вимагання групою осіб.

  В заяві та поясненнях детально розписати події, з урахуванням кваліфікуючих ознак кримінального правопорушення. Змусити внести відомості до ЕРДР та визнати Вас потерпілим.

  Якщо необхідна допомога - звертайтесь. Надам алгоритм дій та підготую усі необхідні документи, якими зможуть скористатися й Ваші колеги.

  0
  Адвокат Евгений Александрович
  Адвокат Евгений Александрович месяц назад

  Адвокат, г. Киев, 26 лет опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Здравствуйте!

  Действия кредиторов, коллекторов незаконные, так как Вы и Ваши коллеги не брали кредит и не являетесь поручителями.

  Рекомендую обратиться с заявлением в полицию о внесении ведомостей в Единый реестр досудебных расследований и открытии уголовного дела о вмешательстве в личную жизнь по статье 182 Уголовного кодекса Украины и о вымогательстве по статье 189 Уголовного кодекса Украины, где об открытии уголовного дела нужно получить излечение из Единого реестра досудебных расследований, что есть подтверждением факта открытия уголовного дела.

  Удачи Вам!

  0

Похожие вопросы