Задайте вопрос юристу

335 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Семейное право, 27 мая 2020, вопрос №20581

Чи потрібно бути присутнім на розгляді справи?

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи потрібно мені бути присутньою на судовому засіданні? Ситуація наступна: Я подавала позивну заяву про виїзд дитини за кордон без згоди батька на відпочинок, також до неї була прикріплена заява про розгляд справи без моєї участі, оскільки я маю дві неповнолітні доньки і не маю можливості приїхати в інше місто. Згодом прийшла повістка в формі СМС-повідомлення,про те, що я,як позивач, викликаюся такого то числа, о такій то годині на засідання. Наслідки неявки - ст. 223 ЦКП і т.д. Чи потрібно мені бути присутньою? Чи це просто повідомлення про хід справи і на нього не потрібно зважати?

Ответы юристов (1)

    Адвокат Евгений Александрович
    Адвокат Евгений Александрович месяц назад

    Адвокат, г. Киев, 26 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Здравствуйте!

    По Вашему вопросу:

    "Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи потрібно мені бути присутньою на судовому засіданні? Ситуація наступна: Я подавала позивну заяву про виїзд дитини за кордон без згоди батька на відпочинок, також до неї була прикріплена заява про розгляд справи без моєї участі, оскільки я маю дві неповнолітні доньки і не маю можливості приїхати в інше місто. Згодом прийшла повістка в формі СМС-повідомлення,про те, що я,як позивач, викликаюся такого то числа, о такій то годині на засідання. Наслідки неявки - ст. 223 ЦКП і т.д. Чи потрібно мені бути присутньою? Чи це просто повідомлення про хід справи і на нього не потрібно зважати"?

    - Нужно принимать участие, либо подать ходатайство о переносе рассмотрения дела, или ходатайство о рассмотрении дела в режиме видеоконференции в суде по Вашему месту регистрации и проживания, либо же подать заявление о рассмотрении дела без Вашего участия.

    Удачи Вам!

    0

Похожие вопросы