Задайте вопрос юристу

829 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Уголовное право, 09 августа 2020, вопрос №26213

Як подати ходатильство?

Яка подати ходатильство про відміну уголовного наказання по 185ч2????і які потрібно дукументи і який щас що людину випустять?

Ответы юристов (1)

    Царьов Роман  Валерійович

    Доброго дня Зоряна!

    Яка подати ходатильство про відміну уголовного наказання по 185ч2???

    Питання звільнення від кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 185 КК України, буде вирішувати суд, але мало ймовірно, що трапиться швидко, скоріше буде довго, час насправді ніхт не знає. Та навряд особу яка вчинила злочин за ч. 2 с. 185 КК України звільнять від кримінальної відповідальності, скоріше можуть дати умовно (іспитовий строк) замість покарання.

    Потрібно подати позитивні характеристики з місця роботи та місця проживання, якщо є діти до 18 років, надати свідоцтва про народження дітей, якщо особа у шлюбі, то свідоцтво про шлюб, якщо є робота, відомсті що особа працевлаштована (довідка з місця роботи), та інш.

    Клопотання треба подавати у письмовій форі або слідчому або до суду який розглядає кримінальну справу.

    Кримінальний кодекс України

    Стаття 75. Звільнення від відбування покарання з випробуванням

    1. Якщо суд, крім випадків засудження за корупційне кримінальне правопорушення, при призначенні покарання у виді виправних робіт, службового обмеження для військовослужбовців, обмеження волі, а також позбавлення волі на строк не більше п'яти років, враховуючи тяжкість кримінального правопорушення, особу винного та інші обставини справи, дійде висновку про можливість виправлення засудженого без відбування покарання, він може прийняти рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням.

    2. Суд приймає рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням у випадку затвердження угоди про примирення або про визнання вини, якщо сторонами угоди узгоджено покарання у виді виправних робіт, службового обмеження для військовослужбовців, обмеження волі, позбавлення волі на строк не більше п'яти років, а також узгоджено звільнення від відбування покарання з випробуванням.

    3. У випадках, передбачених частинами першою, другою цієї статті, суд ухвалює звільнити засудженого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом визначеного іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов'язки. Тривалість іспитового строку та обов'язки, які покладаються на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням, визначаються судом.

    4. Іспитовий строк встановлюється судом тривалістю від одного року до трьох років.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України