Задайте вопрос юристу

915 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 10 сентября 2020, вопрос №28492

Подання позовноі заяви

Мене цікавить надання наступної послуги та її приблизна вартість.

Я подаю до суду позовну заяву (про зобов’язання здійснити перерахунок житлово-комунальних послуг), заява стосується питання надання житлово-комунальних послуг. У моєму будинку ці послуги надає ОСББ та вважає що у мене є борг за надані послуги. Є договір на надання послуг. Я вважаю що боргу нема, а ОСББ порушує наявний договір та деякі положеня відповідних Законів Украіни.
Я описую наявну ситуацію і вказую в позовній заяві що вважаю свої права порушенними через порушення відповідачем умов наявних між нами договорів, порушує мої права визначені в законах України як споживача комунальних послуг (з наданням посилань на відповідні закони)
Вказую, що відповідно до п.3 ч.2 статті 16 Цивільного кодексу України обраним способом захисту є примусове припинення зазначених вище дій Відповідача які порушують права Позивача. Крім того, посилаюсь на ч.2 ст. 5 ЦПК.

Суд відповідає що не розуміє які норми діючого законодавства порушено відповідачем та на підставі яких норм діючого законодавства позивач здійснює реалізацію захисту порушеного права

Я не можу зрозуміти, якщо є договір, якщо я вважаю що деякі його положення порушені, вказую які і чьмоу я так вважаю. Якщо є вимоги законів, які я вважаю порушує моє ОСББ, вказую які саме і чьому я так вважаю. Чьому в суді не може буте розглянуто так це чи ні. Чи такі порушення не є порушенням мого права?

Від ОСББ я ніякою відповіді отримати не можу. Не виключаю, що якась заборгованність є, тобто моя мета щоб ОСББ надало грунтовну відповідь яку і я сам зможу оцінити і суд. Тобто не стільки цікавить вказана сума, скільки само питання є борг, можливо частково чи нема взагалі.

Чи є послуга, що юрист переробляє мою наявну заяву з метою щоб суд гарантовано прияняв іі до рогляду. Скільки така послуга може коштувати?


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України