Задайте вопрос юристу

833 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Трудовое право, 12 августа 2019, вопрос №3143

Поновлення на роботі

Чи зобов'язаний приватний підприємець перебуваючи на лікарняному за рішенням суду поновити працівника на роботі?

Ответы юристов (5)

    Бобров Олександр Миколайович

    За умисне невиконання судового рішення передбачена кримінальна відповідальність за статтею 382 Кримінального кодексу. Судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов’язковими до виконання на всій території України.

    Дмитренко Володимир  Павлович

    Перебування підпиємця на лікарняному може бути прийняте судом до уваги як поважна обставина, що унеможливила негайне виконання підприємцем рішення суду про поновлення працівника на роботі.

    Иваненко Мария Владимировна

    Решение суда набрало законной силы, если да, то я бы лучше восстановила несмотря на больничный т.к. работник может еще взыскать средний заработок за несвоевременное восстановление на работе.

    • Инна Клиент 4 года назад

      5.08.19 рішення суду про поновлення до негайного виконання, підприємець всякими способами ухиляється, я 9.08.19 написала заяву до виконавчої служби, а 12.08 ПП відкрив лікарняний. Як діяти в цій ситуації? Дякую!

    Иваненко Мария Владимировна

    Негайне виконання в частини поновлення на роботі та стягнення заробітку за 1 місяць.Пропоную сходити на прийом до державного виконавця, який веде Ваше виконавче провадження.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України