Задайте вопрос юристу

446 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 25 ноября 2020, вопрос №33723

Роспись несовершеннолетних людей

Как расписаться несовершеннолетним при наличии справки о беременности? Можно ли вообще так? И какие документы ещё нужны?

Ответы юристов (1)

    Логуш  Людмила Олегівна
    Логуш Людмила Олегівна месяц назад

    Адвокат, г. Киев, 8 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Відповідно до ст. 23 Сімейного кодексу України, неповнолітні, які досягли 16-літнього віку мають право укласти шлюб, але лише вислючно на підставі рішення суду. Для цього Вам потрібно звернутися з заявою до суду за місцем реєстрації неповнолітньої. До заяви прикладіть довідку про вагітність і суд вже вирішуватиме давати такий дозвіл чи ні (суд вирішує чи відповіжає це інтересам неповнолітньої/го). І вже з рішенням суду можна буде подати заяву про державну реєстрацію шлюбу.

    0 / 0

Похожие вопросы