Начните консультацию с юристом онлайн
Я знімала з чоловіком квартиру. Було складено договір про оренду,але вона не завірена ніким. Тобто не дійсна,так як він і податок не платив. В договорі була графа,де писало,що «Речі,які з часом фізично зношуються не підлягають відшкодуванню з нашої сторони.»
Орендовували ми квартиру більше року. Нас не задовільнила сума за оренду і ми вирішили з‘їхати,проте зіткнулись з неприємною ситуацією. Коли ми віддавали ключі орендодавцю він оглянув все і його влаштувало становище у квартирі,проте коли ми вже вийшли на вулицю,він подзвонив та попросив повернутись не сказавши причини. Повернувшись назад,орендодавець грубим тоном на нас накинувся,що ми ніби-то «зас**ли» його квартиру. Наказав негайно написати розписку,що він позичив нам певну суму і таким чином ми розразуємось за ніби-то зіпсовані речі,а саме диван,який трішки засований та стіни потерті в районі ніг,потолок і паркет (паркет був в тому самому стані що й при заселені). Ми запропонували відшкодувати своєю працею,тобто самі купимо диван та пофарбуємо стіни,але він відмовився. Тоді мій чоловік написав грошову розписку. Орендодавець сам диктував що писати,тому й вказав невірну фамілію мого чоловіка. Мій чоловік так і написав. Орендодавець не писав розписки,що він дав у борг певну суму. Та й взагалі річ йшла про відшкодування того,що з часом зношується а не про якісь кошти і сума не відповідала дійсності.
Сьогодні він подзвонив та лякав судом,ми звичайно згідні з цим,так як суд вирішить все,але цікавить одне питання:
«Вважається розписка дійсною,коли невірно вказано фамілію позичальника?»
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA