Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Автомобільне право, 06 січня 2021, питання №35926 350₴

Можно ли обшить торговый прицеп другим цветом?

Доброй ночи!
Купил торговый прицеп под кофейню. Цвет - белый. Хочу обшить его композитными материалами древесного и серого цвета(на фото), - можно ли это сделать, если по документам он белый? Есть ли какие-нибудь варианты, помимо переоформления документов?

Відповіді юристів (16)

    Гончаренко Константин
    100%
    Гончаренко Константин 4 роки тому

    Юрист, м. Суми, 6 років досвіду

    Доброго дня!

    По Вашому питанню повідомляю наступне:

    Взагалі головне , щоб місце розташування обєкту збігалося з місцем де надано дозвіл на розміщення об єкту торгівлі органами місцевої влади - колір для органів значення не має та покриття об єкту.

    Согласно ст. 16 Закона Украины "О рекламе", размещение наружной рекламы в населенных пунктах проводится на основании разрешений, предоставляемых исполнительными органами сельских, поселковых, городских советов.

    Также действуют типовые правила размещения внешней рекламы утвержденные Постановлением КМУ от від 29.12. 2003 г. № 2067 ( см. по ссылке https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2067-2003-п#Te... )

    Согласно указанным (типовым) правилам, вывеска или табличка - элемент на доме, здании или сооружении с информацией о зарегистрированном наименовании лица, знаки для товаров и услуг, относящихся такому лицу, виде его деятельности (если это не следует из зарегистрированного наименования лица), время работы, расположен на внешней поверхности дома, здания или сооружения не выше первого этажа или на этаже, где располагается собственное или предоставленное в пользование лицу помещение (кроме, случаев, когда субъекту хозяйствования принадлежит на праве собственности или пользования все здание или сооружение), у входа в такое помещение , который не является рекламой

    По общиму правилу, наружная реклама - реклама, которая размещается на специальных временных и стационарных конструкциях, расположенных на открытой местности, а также на внешних поверхностях домов, сооружений, на элементах уличного оборудования, над проезжей частью улиц и дорог.

    К специальным конструкциям относятся - временные и стационарные рекламные средства (световые и несветовые, наземные и неназемные (воздушные), плоские и объемные стенды, щиты, панно, транспаранты, тролли, таблички, короба, механические, динамические, электронные табло, экраны, панели, тумбы, сложные пространственные конструкции, аэростаты, воздушные шары и т.д.), которые используются для размещения рекламы.

    Наружная реклама размещается на основании разрешений и в порядке, установленном исполнительными органами сельских, поселковых, городских советов в соответствии с настоящими Правилами. Выдача (отказ в выдаче, переоформлении, выдача дубликата, аннулирования) разрешения на размещение внешней рекламы осуществляется в соответствии с Законом Украины "О разрешительной системе в сфере хозяйственной деятельности.

    Т.е. реклама Вашего кафе в виде вивески на входе здания (помещения) кафе, а также мимоходы возле кафе (как наземная рекламная конструкция) , размещение рекламы на конструкции (на клумбе) возле кафе, являются внешней рекламой и на такое размещение необходимо получить разрешение в управлении рекламы КМДА https://reklama.kyivcity.gov.ua/

    Внутрення реклама согласно ст. 1 ЗУ "О рекламе", - реклама, размещаемая внутри зданий, сооружений, в том числе в кинотеатрах и театрах во время, до и после демонстрации кинофильмов и спектаклей, концертов, а также во время спортивных соревнований, проходящих в закрытых помещениях, кроме мест торговли (в том числе буфетов, киосков, лотков), где может размещаться информация о товарах, непосредственно в этих местах продаются.

    Т.е. рекламная вывеска внутри Вашего кафе является внутренней рекламой и не требует получение разрешения, а должно согласовываться лишь с собственником помещения кафе (если кафе у Вас в аренде/субаренде) (статья 17 ЗУ "О рекламе").

    З повагою,

    Костянтин Гончаренко

    • Владислав Клієнт 4 роки тому

      Так, а может быть такое, что полиция будет подъезжать и спрашивать, почему цвет прицепа отличается от того, что в документах? Я, конкретно для ГАИ, что-то нарушаю?Извините, не особо понял ответ на этот вопрос из вашего сообщения

      • Савченко Олександр
        Савченко Олександр 4 роки тому

        Юрист, м. Чернігів, 10 років досвіду

        Доброго вечора, Владиславе!

        Закон України "Про автомобільний транспорт" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2344-14#Text):

        Стаття 1. Визначення основних термінів

        У цьому Законі наведені терміни вживаються в такому значенні:

        причіп - транспортний засіб без власного джерела енергії, пристосований для буксирування автомобілем;

        ПОРЯДОК державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1388-98-%D0%BF...):

        33. Перереєстрація транспортних засобів проводиться в разі отримання свідоцтва про реєстрацію замість утраченого або непридатного для користування, зміни їх власників, місця реєстрації або найменування власників - юридичних осіб (крім зміни найменування юридичної особи у зв’язку із зміною типу акціонерного товариства або у зв’язку з перетворенням акціонерного товариства в інше господарське товариство), місця проживання або прізвища, власного імені, по батькові (за наявності) фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, а також у разі заміни номерних знаків, отримання чи перезакріплення індивідуальних номерних знаків, зміни кольору, переобладнання транспортного засобу чи заміни кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери.

        Отже, у відповідності до чинного законодавства зміна кольору потребує обов’язового проходження процедури перереєстрації оновленого транспортного засобу в одному із сервісних центрів МВС.

        У разі перефарбування транспортного засобу необхідно здійснити перереєстрацію упродовж десяти діб після виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів.

        Власник транспортного засобу або довірена особа може звернутися до будь-якого територіального сервісного центру МВС, незалежно від місця проживання або реєстрації, з наступними документами:

        • паспорт;
        • ідентифікаційний код;
        • доручення на уповноважену особу (за необхідності);
        • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

        Під час огляду транспортного засобу працівники сервісного центру МВС візуально визначають колір та надають відповідний висновок.

        Слід зазначити, що наразі при реєстрації транспортного засобу у графі «колір» вписують лише 11 основних кольорів без уточнень щодо відтінків: чорний, синій, зелений, бежевий, червоний, фіолетовий, оранжевий, жовтий, білий, коричневий, сірий. Таким чином, це дає власникам право не здійснювати перереєстрацію свого транспортного засобу якщо навіть було суттєво змінено відтінок без зміни основного кольору.

        Всього доброго!

        Успіхів Вам!

      • Адвокат  Євген Олександрович
        Адвокат Євген Олександрович 4 роки тому

        Адвокат, м. Київ, 31 рік досвіду

        Добрий вечір, Владислав!

        У відповідності до чинного законодавства зміна кольору потребує обов’язового проходження процедури перереєстрації оновленого автомобіля в одному із сервісних центрів МВС.

        У разі перефарбування автівки необхідно здійснити перереєстрацію упродовж десяти діб після виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів.

        Автовласник або довірена особа може звернутися до будь-якого територіального сервісного центру МВС, незалежно від місця проживання або реєстрації, з наступними документами:

        • паспорт;
        • ідентифікаційний код;
        • доручення на уповноважену особу (за необхідності);
        • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

        Під час огляду автомобіля працівники сервісного центру МВС візуально визначають колір та надають відповідний висновок.

        Слід зазначити, що наразі при реєстрації автомобіля у графі «колір» вписують лише 11 основних кольорів без уточнень щодо відтінків: чорний, синій, зелений, бежевий, червоний, фіолетовий, оранжевий, жовтий, білий, коричневий, сірий. Таким чином, це дає автовласникам право не здійснювати перереєстрацію своєї автівки, якщо навіть було суттєво змінено відтінок без зміни основного кольору.

        У випадку, якщо на автомобіль нанесено два і більше кольорів, основним вказується колір його нижньої частини. Тобто дах, капот і багажник можна перефарбувати в будь-який вподобаний колір загальною площею не більше 50%. В іншому випадку колір авто зазначається, як комбінований.

        Успіхів Вам!

    Карпенко Андрій Володимирович

    Добрый вечер!

    1. То что у Вас на фото это не прицеп, а малая архитектурная форма (МАФ) или временное сооружение и полиция никакого отношения к их установке не имеет.

    2. Порядок функционирования таких сооружений регламентируется нижепреведенным нормативным актом:

    https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1330-11#Text

    ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 21.10.2011 N 244

    Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 р. за N 1330/20068

    ПОРЯДОК розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

    • Владислав Клієнт 4 роки тому

      То маф, да, я его скинул, чтобы показать цвет, ибо он обшит точно так же, как я прицеп собираюсь оформить.

    Гончаренко Константин
    Гончаренко Константин 4 роки тому

    Юрист, м. Суми, 6 років досвіду

    Для патрульной полиции(ГАИ) не имеет значение цвет Вашего прицепа , они это не проверяют.

    У Вас должно быть разрешение на размещение и торговлю на Вашей передвижной точке для торговли от органа местной власти( отдела торговли и инспекции благоустройства) , местной администрации, именно эти органы проверяют разрешения.

    Формат им не важен обьекта торговли.

    С уважением

    Константин Гончаренко

    • Владислав Клієнт 4 роки тому

      И последний вопрос, не подскажите, стоимость переоформление цвета на торговый прицеп? (понимаю, что это не ваше дело, но на всякий случай, решил спросить)

      • Гончаренко Константин
        Гончаренко Константин 4 роки тому

        Юрист, м. Суми, 6 років досвіду

        Суб’єкт звернення особисто або через уповноважену ним особу подає до суб’єкта надання адміністративної послуги Сервісного Центру МВС повний пакет документів у паперовому вигляді, необхідних для отримання адміністративної послуги

        Вартість послуги:

            • для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) — орієнтовно 550 грн

        послуга — 152,63;

        номерний знак — орієнтовно 178,20;

        бланк свідоцтва — 219.

            • для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) — орієнтовно 590 грн

        послуга — 190,15;

        номерний знак — орієнтовно 178,20;

        бланк свідоцтва — 219.

            • для мототранспорту вітчизняного виробництва та країн СНД (із видачею номерного знака)- орієнтовно 450 грн

        послуга — 148,63;

        номерний знак — орієнтовно 73,20;

        бланк свідоцтва — 219.

            • для мототранспорту іноземного виробництва (із видачею номерного знака)- орієнтовно 480 грн

        послуга — 186,15;

        номерний знак — орієнтовно 73,20;

        бланк свідоцтва — 219.

            • для причепів вітчизняного виробництва та країн СНД (із видачею номерного знака)- орієнтовно 460 грн

        послуга — 148,63;

        номерний знак — орієнтовно 89,10;

        бланк свідоцтва — 219.

            • для причепів іноземного виробництва (із видачею номерного знака)- орієнтовно 490 грн

        послуга — 186,15;

        номерний знак — орієнтовно 89,10;

        бланк свідоцтва — 219.

            • для мопедів або окремих їх агрегатів становить (із видачею номерного знака) — орієнтовно 340 грн

        послуга — 54,83 ;

        номерний знак — орієнтовно 60;

        бланк свідоцтва — 219.

            • + послуги банку.

        У 2021 році збір на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій державній реєстрації легкового транспортного засобу становить :

            • якщо вартість транспортного засобу не перевищує або дорівнює 374 550 грн. –3%;
            • якщо вартість транспортного засобу більше ніж 374 550 грн або дорівнює 658 300 грн. – 4%;
            • якщо вартість транспортного засобу більше ніж 658 300 грн. – 5%.

        Відповідно до статті 173 Податкового кодексу отримані фізособою доходи від продажу (обміну) протягом року легкових автомобілів, мопедів і мотоциклів оподатковуються за ставками:

        продаж першого авто – 0 %; продаж другого авто – 5 % від вартості авто + військовий збір – 1,5%; продаж третього і більше – 18 % від вартості авто + військовий збір – 1,5%.

        При продажу автобуса, вантажівки, причепа, трактора, спецтехніки та іншого рухомого майна стягується податок у розмірі 5% і військовий збір 1,5% від оціночної вартості навіть на першу операцію в році.

        Строк надання послуги:

        протягом робочого дня з моменту одержання заяви

        Підстава для відмови у наданні послуги:

            • подання до суб’єкта надання адміністративної послуги неповного пакета документів;
            • невідповідність ідентифікаційних номерів складових частин транспортного засобу із зазначеними в поданих документах;
            • у результаті перевірки за Єдиним державним реєстром транспортних засобів, автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби, банком даних Генерального секретаріату Інтерполу, Державним реєстром обтяжень рухомого майна, Єдиним реєстром боржників установлено наявність відомостей про арешт, розшук, заборону на зняття з обліку та/або перереєстрацію транспортного засобу, або про особу в Єдиному реєстрі боржників.
            З повагою,

            Костянтин Гончаренко

    Карпенко Андрій Володимирович

    1. Если Ваш прицеп будет постоянно передвигаться по атодорогам, то менять его конструкцию нельзя. А такая обшивка автоприцепа, как показано на фото, является изменением технических характеристик и на это необходимо получить разрешение в полиции.

    2. А разрешение на торговлю с передвижной автокофейни необходимо получать у местных органов власти.

    • Костромина Виктория
      Костромина Виктория 4 роки тому

      Адвокат, м. Київ, 20 років досвіду

      Купил торговый прицеп под кофейню. Цвет - белый. Хочу обшить его композитными материалами древесного и серого цвета(на фото), - можно ли это сделать, если по документам он белый? Есть ли какие-нибудь варианты, помимо переоформления документов?

      Вариантов нет - нужно переоформлять -

      Согласно постановлению Кабинета Министров Украины от 7 сентября 1998 N 1388 “Об утверждении порядка государственной регистрации (перерегистрации), снятия с учета автомобилей, автобусов, а также самоходных машин, сконструированных на шасси автомобилей, мотоциклов всех типов, марок и моделей, прицепов, полуприцепов, мотоколясок, других приравненных к ним транспортных средств и мопедов” перерегистрация транспортных средств проводится в случае изменения цвета автомобиля.

      Для этого Вам нужно обратиться в сервисный центр -

      Выбирайте сервисный центр - https://hsc.gov.ua/ - позвоните - и Вам скажут что нужно и сколько стоит
    Савченко Олександр
    Савченко Олександр 4 роки тому

    Юрист, м. Чернігів, 10 років досвіду

    Доброго вечора, Владиславе!

    Закон України "Про автомобільний транспорт" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2344-14#Text):

    Стаття 1. Визначення основних термінів

    У цьому Законі наведені терміни вживаються в такому значенні:

    причіп - транспортний засіб без власного джерела енергії, пристосований для буксирування автомобілем;

    ПОРЯДОК державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1388-98-%D0%BF...):

    33. Перереєстрація транспортних засобів проводиться в разі отримання свідоцтва про реєстрацію замість утраченого або непридатного для користування, зміни їх власників, місця реєстрації або найменування власників - юридичних осіб (крім зміни найменування юридичної особи у зв’язку із зміною типу акціонерного товариства або у зв’язку з перетворенням акціонерного товариства в інше господарське товариство), місця проживання або прізвища, власного імені, по батькові (за наявності) фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, а також у разі заміни номерних знаків, отримання чи перезакріплення індивідуальних номерних знаків, зміни кольору, переобладнання транспортного засобу чи заміни кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери.

    Отже, у відповідності до чинного законодавства зміна кольору потребує обов’язового проходження процедури перереєстрації оновленого транспортного засобу в одному із сервісних центрів МВС.

    У разі перефарбування транспортного засобу необхідно здійснити перереєстрацію упродовж десяти діб після виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів.

    Власник транспортного засобу або довірена особа може звернутися до будь-якого територіального сервісного центру МВС, незалежно від місця проживання або реєстрації, з наступними документами:

    • паспорт;
    • ідентифікаційний код;
    • доручення на уповноважену особу (за необхідності);
    • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

    Під час огляду транспортного засобу працівники сервісного центру МВС візуально визначають колір та надають відповідний висновок.

    Слід зазначити, що наразі при реєстрації транспортного засобу у графі «колір» вписують лише 11 основних кольорів без уточнень щодо відтінків: чорний, синій, зелений, бежевий, червоний, фіолетовий, оранжевий, жовтий, білий, коричневий, сірий. Таким чином, це дає власникам право не здійснювати перереєстрацію свого транспортного засобу якщо навіть було суттєво змінено відтінок без зміни основного кольору.

    Всього доброго!

    Успіхів Вам!

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович 4 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 31 рік досвіду

    Владислав!

    Послугу надають територіальні сервісні центри МВС

    Перелік документів, необхідних для отримання послуги, а також вимоги до них:...

    3. для реєстрації (перереєстрації) мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД:

    • заява встановленого зразка (заповнюється в ТСЦ);
    • паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи) або:
      • тимчасове посвідчення громадянина України;
      • посвідка на постійне проживання;
      • посвідки на тимчасове проживання;
      • посвідчення біженця;
      • посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;
      • посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.
    • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
    • документ, що підтверджує повноваження представника (у разі звернення через уповноваженого представника);
    • документ, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;
    • документ, де зазначена вартість транспортного засобу (для первинної реєстрації транспортного засобу);
    • документ щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху;
    • платіжні документи (платіжні доручення, квитанції) з кодом проведеної операції або відміткою банку, відділення поштового зв’язку або код проведеної операції (реквізити платежу) про внесення плати в будь-якій формі, який можливо перевірити за допомогою державного сервісу перевірки квитанцій за адресою: https://check.gov.ua/ ;
    • у разі оформлення договору купівлі-продажу в ТСЦ, необхідно надати оціночну або середньоринкову вартість транспортного засобу та документ про сплату податку на дохід від продажу об’єкта рухомого майна (виключення становлять: легкові автомобілі, мотоциклі, мопеди. Необхідність надання оціночної або середньоринкової вартості та оподаткування виникає лише у випадку продажу/обміну протягом звітного (календарного) року більш ніж одного легкового автомобіля та/або мотоциклу, та/або мопеду).

    Інформаційна картка надання адміністративної послуги

    4. для реєстрації (перереєстрації) мототранспорту, причепів іноземного виробництва:

    • заява встановленого зразка (заповнюється в ТСЦ);
    • паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи) або:
      • тимчасове посвідчення громадянина України;
      • посвідка на постійне проживання;
      • посвідки на тимчасове проживання;
      • посвідчення біженця;
      • посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;
      • посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.
    • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
    • документ, що підтверджує повноваження представника (у разі звернення через уповноваженого представника);
    • документ, що підтверджує правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення транспортного засобу;
    • документ, де зазначена вартість транспортного засобу (для первинної реєстрації транспортного засобу);
    • документ щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху;
    • платіжні документи (платіжні доручення, квитанції) з кодом проведеної операції або відміткою банку, відділення поштового зв’язку або код проведеної операції (реквізити платежу) про внесення плати в будь-якій формі, який можливо перевірити за допомогою державного сервісу перевірки квитанцій за адресою: https://check.gov.ua/ ;
    • у разі оформлення договору купівлі-продажу в ТСЦ, необхідно надати оціночну або середньоринкову вартість транспортного засобу та документ про сплату податку на дохід від продажу об’єкта рухомого майна (виключення становлять: легкові автомобілі, мотоциклі, мопеди. Необхідність надання оціночної або середньоринкової вартості та оподаткування виникає лише у випадку продажу/обміну протягом звітного (календарного) року більш ніж одного легкового автомобіля та/або мотоциклу, та/або мопеду).

    Інформаційна картка надання адміністративної послуги

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Доброго ранку, Владиславе!

    "Доброй ночи!Купил торговый прицеп под кофейню. Цвет - белый. Хочу обшить его композитными материалами древесного и серого цвета(на фото), - можно ли это сделать, если по документам он белый? Есть ли какие-нибудь варианты, помимо переоформления документов?"

    - Потрібно здійснювати перересєтрацію документів, у зв'язку із зміною кольору! Це не займе довгого часу і великих фінансових затрат. Однак для уникнення проблем, це потрібно зробити!

    Крикун Сергій  Павлович
    Крикун Сергій Павлович 4 роки тому

    Юрист, м. Дніпро, 31 рік досвіду

    "ПОРЯДОК державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, ПРИЧЕПІВ, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1388-98-%D0%BF):

    "...33. Перереєстрація транспортних засобів проводиться в разі отримання свідоцтва про реєстрацію замість утраченого або непридатного для користування, зміни їх власників, місця реєстрації або найменування власників - юридичних осіб (крім зміни найменування юридичної особи у зв’язку із зміною типу акціонерного товариства або у зв’язку з перетворенням акціонерного товариства в інше господарське товариство), місця проживання або прізвища, власного імені, по батькові (за наявності) фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, а також у разі заміни номерних знаків, отримання чи перезакріплення індивідуальних номерних знаків, зміни кольору, переобладнання транспортного засобу чи заміни кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери. ...

    У разі перереєстрації транспортних засобів без зміни їх власників або на підставі свідоцтва про право на спадщину номерні знаки (за умови відповідності їх інформаційного змісту щодо адміністративно-територіальної належності, порядкового номера та серії встановленим вимогам) за зверненням власників можуть перезакріплюватися за такими транспортними засобами. (абз. ттетий - прим. авт.);...

    Для проведення перереєстрації транспортних засобів, зазначених в абзаці третьому цього пункту, до сервісних центрів МВС або до центрів надання адміністративних послуг подаються засвідчені підписами сторін акти приймання-передачі транспортних засобів із зазначенням їх кольору, марки, моделі, року випуску, ідентифікаційних номерів складових частин (далі - реквізити), а для проведення перереєстрації транспортних засобів у разі їх відчуження - документи, що встановлюють право власності на транспортні засоби, разом із зазначеними актами..."

    Пуха Наталія ТендерОк

    Доброго Дня

    Щодо вашого запитання Колеги вам вірно зазначили, процедуру переоформлення, і що зазначене вимагає, часу та коштів для уникнення неприємності в майбутньому.

    Так дійсно розгляньте варіант простого брендування (наклеювання клейкої стрічки з візуальним тематичним зображенням), або декорування допоміжними засобами.

    Успіху


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України