Задайте вопрос юристу

833 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Земельное право, 13 января 2021, вопрос №36293

Приватизація. Особливо цінні грунти.

Доброго вечора.

Ми розпочали приватизацію земельної ділянки в межах села(посередником передачі інформації виступала землепорядниця)

Через рік після подачі документів(копій) подзвонила землепорядниця і запитала підтвердження приватизації так як наше поле належить до особливо родючих ґрунтів і нам доведеця доплатити по декілька грн.І чим більше погодився на приватизацію тим менше прийдеця платити(за родючість)це було вже у вересні 2020 р. Тепер 11.01 2021р.подзвонила(проектанта і запевнила що ціна фіксована для всіх і першому доведеця платити 3200 а всім іншим по2300.коли і хто брав зразки грунту невідомо.

І доки незаплатимо за родючість ніхто документи приватизації нам не віддасть.

Що робити адже документи на приватизацію вже обійшлись 4000...???

Ответы юристов (1)

    Танача Юлія  Антонівна

    Доброго дня!

    Ймовірно, мова йде про виготовлення агрохімічного паспорту земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Ви, як замовник технічної документації на землю, маєте бути письмово повідомлені про вартість робіт землевпорядної організації - зазвичай, це фіксована сума, яку зазначено в договорі.

    Рекомендую звернутися письмово до землевпорядної організації для з'ясування вартості робіт за виготовлення технічної документації.

    Успіхів Вам!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України