Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Наследство, 30 января 2021, вопрос №37240

Чи можу я переоформити на себе свою частину квартири і паю. Якщо нема заповіту.

Документи в старшої сестри всі. Чи має вона право не давать документи? Якщо вона поміняла фамілію та ім'я і не приписана в квартирі вона має доказати своє родство з нами.

Ответы юристов (3)

    Карпенко Андрій Володимирович

    Добрый день!

    Для ответа на Ваш вопрос недостаточно информации.

    Для консультации обращайтесь лично через мой профиль на сайте.

    хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 3 года назад

    Юрист, г. Львов, 9 лет опыта

    Доброго дня. В разі відсутності заповіту відбувається спадкування за законом. Спадкоємцями першої черги є юридично діти, другий з подружжя та батьки. Ваша сестра має подати нотаріусу документ, який підтверджує факт родинної спорідненості зі спадкодавцем. Заяву до суду для встановлення факту перебування в родинних відносинах подають лише у випадку, якщо немає документального підтвердження таких відносин.

    Можете звертатись до мене для надання оплатних правових послуг з даного питання.

    Танача Юлія  Антонівна

    Добрый день, Мария!

    В случае, если Вы в срок открыли наследственное дело у нотариуса или были прописаны по одному адресу на день смерти - можете наследовать и без оригиналов документов.

    Свидетельство на часть земельного участка нотариус может выдать на основании ответа территориального органа Госгеокадастра по месту нахождения участка.

    Права на квартиру без оригиналов правоустанавливающих документов придется устанавливать в судебном порядке.

    Удачи Вам!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA