Задайте вопрос юристу

474 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Трудовое право, 23 февраля 2021, вопрос №38537

Як відмовитись від аліментів і чи взагалі потрібно відмовлятись при відкриванні ФОПа?

На мене оформленні аліменти, але хочу оформляти ФОПа (повнолітня, але навчаюсь на державному). Як відмовитись від аліментів і чи взагалі потрібно відмовлятись при відкриванні ФОПа?

Ответы юристов (1)

    Антоненко Вячеслав
    Антоненко Вячеслав 6 дней назад

    Юрист, г. Чернигов, 3 года опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Доброго дня!

    Якщо Ви плануєте відкривати ФОП, то ніякої законодавчої заборони щодо ФОПу та отримання аліментів немає.

    Відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

    Таке утримання не обмежується якимись правовідносинами, чи наслідками, у тому числі відкриття ФОП.

    Тому можете і отримувати аліменти, і відкривати ФОП.

    +1 / 0

Похожие вопросы