Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Цивільне право, 28 травня 2021, питання №42985

Порядок прийняття спадщини

Особа 1 повинна прийняти у спадщину Квартиру 1 від матері. У Особи 1 є брат (Особа 2), та батько (Особа 3), які хочуть написати відмову від спадщини і передати всі права прийняти квартиру Особі 1. Скільки може коштувати у нотаріуса така процедура і чи можливо щоб інші претенденти на спадщина відмовились від спадщини та долі у приватизації на користь Особи 1? А також: чи правильно я розумію - спочатку всі повинні прийти до нотаріуса, Особа 2 та 3 напишуть відмову від спадщини та частки у приватизації на користь Особи 1, а Особа 1 напише заяву на прийняття спадщини і через 6 місяців прийме її, вірно?

Відповіді юристів (1)

    Танача Юлія  Антонівна
    Танача Юлія Антонівна 3 роки тому

    Адвокат, 18 років досвіду

    Доброго дня!

    Так, Ви все вірно розумієте щодо оформлення спадщини.

    Протягом 6 місяців з дня відкриття спадщини (смерті спадкодавиці) двом спадкоємцям необхідно подати заяви про відмову від спадщини, одному - про вступ у спадщину та її прийняття. Щодо вартості - в кожному регіоні вона різна, більш того, іноді в одному місті різні ціни. Сплачувати треба за подання всіх заяв (від 1000 грн за кожну) та за свідоцтво про право на спадщину (від 4000 грн).

    Щодо долі в приватизації - уточніть, будь ласка, питання. Про яке майно мова, хто в ньому прописаний.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України