Задайте вопрос юристу

571 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

ИТ, телекоммуникации, 27 июля 2021, вопрос №45935

Законность сайтов по накрутке в Украине

Здравствуйте, скажите пожалуйста, законны ли в Украине сайты по накрутке активности в социальных сетях(лайки, подписчики, комментарии, просмотры)? Интересуюсь, в связи с публикацией статьи новостного сайта; interfax.com.ua/news/telecom/757827.html

Ответы юристов (1)

    Рибінцев Сергій Сергійович
    Рибінцев Сергій Сергійович 3 месяца назад

    Адвокат, г. Киев, 13 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Максим, приветствую Вас!

    Если говорить четко о событии, которое указано в направленной вами ссылке, то отмечу, что в данном случае - привлечение к уголовной ответственности (как и открытие уголовного дела) произошло по ч.2 ст. 361 УК Украины.

    При чем в данной статье, что вы ссылаетесь, действия задержанных классифицируют именно по ч.2 ст 361, со сроком, а не штрафом.

    И в той кейсе есть состав, детальней еще здесь можете почитать:https://news.liga.net/incidents/news/zakazy-iz-ros...

    "Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку

    1. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, що призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, -

    карається штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.

    2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду, -

    караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років."

    0 / 0

Похожие вопросы