Задайте вопрос юристу

863 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Уголовное право, 18 августа 2021, вопрос №47260

Крадіжка чи ні? В супермаркеті невірно зважений товар

В супермаркеті невірно зважила товар (обрала не той код на вазі), увагу на це не звернула, але сума вийшла менша, ніж коштує той товар. На касі самообслуговування пробила цей товар та інші покупки, оплатила і пішла. Але охоронець попросив перевірити чек і виявив невідповідність. Мені зробили повернення того товару, який вибила невірно і сказали, що це в них вважається крадіжкою.
Чи дійсно по закону це крадіжка, якби я пішла і ніхто не виявив невідповідності?

Ответы юристов (2)

    Адвокат Евгений Александрович
    Адвокат Евгений Александрович 3 года назад

    Адвокат, г. Киев, 31 год опыта

    Здравствуйте!

    Это считается хищением (кражей), остальное зависит от разницы в сумме, то есть мелкое хищение или кража как уголовно наказуемые деяние.

    Нужна полная консультация алгоритм действий обращайтесь индивидуально через Звернутися.

    Адвокат Евгений Александрович
    Адвокат Евгений Александрович 3 года назад

    Адвокат, г. Киев, 31 год опыта

    Відповідно до статті 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення, крадіжка чужого майна вважається дрібною, якщо вартість такого майна на момент вчинення правопорушення не перевищує 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. З 1 січня 2021 ця сума становить 227 гривень 00 копійок.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України