Начните консультацию с юристом онлайн
Земельный пай достался в наследство, меня не устраивает низкая плата за аренду, хотели расторгнуть, арендатор объявил что договор заключён на 48 лет и пересмотру не подлежит, как в этом случае расторгнуть договор ?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго вечора. Можна спробувати розірвати договір оренди земельної ділянки в судовому порядку. Відносно низка плата за оренду-досить вагомий аргумент для розірвання договору з ініціативи орендодавця.
Можете звертатись до мене для надання додаткових юридичних послуг з цього та інших питань. Я можу, зокрема, надати Вам детальну правову консультацію, написати текст документа досудового врегулювання спору чи написати текст позовної заяви.
Адвокат, г. Харьков, 14 лет опыта
Якщо орендар виконує усі зобовязання передбачені чинним договором, в тому числі зі сплати орендної плати, врядчи у Вас є шанси розірвати договір. Для вас будуть обовязкові умови, які взяв на себе у цьому договорі спадкодавець. Для початку Ви повинні ініціювати перед Орендарем внесення змін до договору щодо орендної плати, яка невідповідає на Ваш погляд розмірам теперішнього часу. Для цього потрібно направити йому додаткову угоду і бажано лист з обгрунтуваннями. Обовязковою умовою є документування факту направлення стороні цих документів. Після відмови Орендаря в укладанні додаткової угоди можливий варіант спонукати даного субєкта господарювання у судовому порядку щодо внесення зміни розміру платні за користування землею до діючого договору. Але остаточні висновки про можливість позитивного вирішення цього питання вже можливо зробити тільки після вивчення спеціалістом самого договору оренди землі.
Адвокат, 18 лет опыта
Добрый день, Вячеслав!
Для вас, как для нового собственника земли, условия договора аренды земли являются обязательными.
Не согласие с размером арендной платы не является основанием для расторжения договора.
Есть несколько вариантов прекращения договорных правоотношений, для определения, есть ли основания в Вашем случае, необходимо изучить договор и всю историю его выполнения.
Удачи Вам!