Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Земельное право, 05 сентября 2021, вопрос №48315

Оформление в другом городе

Недавно умерла моя мама и по праву мне необходимо через пол года вступить в права на землю по завещанию. Вопрос в следующем: так как я проживаю в г.Николаеве, а прописана в Новом Буге сам земельный участок находится в другой области. Могу ли я оформить права на землю в г.Новом Буге? ( Документы на землю все оформлено по новым требованиям)

Ответы юристов (2)

    Зайцев Валентин
    Зайцев Валентин 3 года назад

    Адвокат, г. Харьков, 14 лет опыта

    Доброго дня.

    Звернутися до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини за заповітом Вам необхідно не пізніше шести місяці з дня відкриття спадщини(це день смерті спадкодавця, що вказаний у свідоцтві про смерть). Реєстрація Вашого місця проживання у визначенні місця де буде оформлена ділянка не має жодного значення. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця, яке визначається за правилами статті 29 ЦК та частини другої статті 1221 ЦК. Якщо спадкодавець мав декілька місць проживання, місцем відкриття спадщини вважається останнє місце реєстрації спадкодавця. У випадках, коли місце проживання спадкодавця невідоме, нотаріус відкриває спадщину за місцем знаходження нерухомого майна або основної його частини.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 3 года назад

    Юрист, г. Львов, 9 лет опыта

    Доброго вечора. Ви можете звернутись лише до нотаріуса за місцем відкриття спадщини. Це-нотаріус того району, в якому було останнє місце проживання спадкодавця та знаходиться основна частина його майна.

    Можете звертатись до мене для надання додаткових правничих послуг з даного питання. Я можу, зокрема, надати Вам детальну юридичну консультацію зі спадкування після Вашої матері, також-написати текст заяви до нотаріуса.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA