Задайте вопрос юристу

571 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Медицинское право, 12 октября 2021, вопрос №49913

Обязана ли я проходить отработку 3 года после прохождения интернатуры?

Добрый день, нахожусь на последнем году интернатуры , обязана ли я проходить обязательную отработку 3 лет в црл. Имею статус инвалида с детства 2 группы на данный момент ( идет вопрос о переводе на 3 группу), отец инвалид 2 группы пожизненно. Документы, выданные по окончанию обучения в университете прилагаю .

Ответы юристов (2)

    Охременко Артем Вікторович
    Охременко Артем Вікторович 11 дней назад

    Юрист, г. Кропивницкий, 11 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Добрый день!

    Занимался подобным вопросом по Харькову.

    Обратитесь через возможности сайта расскажу нюансы и помогу составить документы.

    В Вашем вопросе есть нюансы.

    С уважением Охременко Артем.

    ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

    0 / 0
    Савченко Олександр
    Савченко Олександр 10 дней назад

    Юрист, г. Чернигов, 7 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Добрий день, Катерино!

    Відпрацювання 3-х років було передбачено лише у випадку укладання угоди з ВНЗ (відповідно до чинних на той момент ЗУ "Про освіту" (а саме статті 52) та Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, затвердженого Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. N 992).

    Типова форма такої угоди наведена в Додатку 1 до пункту 5 Порядку працевлаштування випускників вищих медичних фармацевтичних) закладів освіти, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, затвердженого наказом МОЗ України від 25 грудня 1997 р. N 367 (за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0246-98).

    Відповідно до пункту 9 зазначеного Порядку розірвати таку угоду випускник має право з таких причин:

    - встановлення інвалідності I або II групи, внаслідок чого випускник не може стати до роботи за місцем призначення;

    - встановлення інвалідності I або II групи у дружини (чоловіка) випускника або у одного з його батьків (чи осіб, які їх замінюють);

    - якщо випускник – вагітна жінка, мати або батько, які мають дитину віком до трьох років або дитину, яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку); одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років або дитину-інваліда;

    - у разі проходження чоловіком (дружиною) військової служби (крім строкової), в тому числі за контрактом, на посадах рядового, сержантського й старшинського складу, прапорщиків, мічманів та офіцерів у Збройних Силах, Національній гвардії, Прикордонних військах, Службі безпеки, а також інших військових формуваннях, створених відповідно до законодавства України, та служби в органах внутрішніх справ поза місцем розташування замовника;

    - у разі вступу випускників вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації до вищих закладів освіти III-IV рівнів акредитації.

    Якщо Ви укладали таку угоду, то потрібно звернутися в МОЗ із клопотанням про надання дозволу на її розірвання.

    Це убезпечить Вас від можливих судових ризиків у разі невідпрацювання 3-х років.

    Якщо буде потрібна допомога, пишіть на alexandrsavchenko1993@gmail.com

    Всього доброго!

    Щасти Вам!

    0 / 0

Похожие вопросы