Задайте вопрос юристу

891 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Наследство, 22 ноября 2021, вопрос №51941

Чи можна подати на право власності будинку онукам померлої особи, якщо її діти не зробили це на протязі 9 років?

Добрий вечір, в нашій родині виникла дуже складна ситуація, стосовно наслідування будинку моєї бабусі. Справа в тому, що бабуся померла 9 років тому, заповіт не був складений. У неї є донька(моя мама) та син, які не подавали на право власності на протязі 9 років. Проте Я (повнолітня), мама та мій неповнолітній брат прописані в цьому будинку. Також будинок розділений на дві частини, тому власник другої частини хоче придбати й нашу, проте продавати ми її не хочемо, але він погрожує, що надішле позов до суду. Чи може він відібрати будинок через суд, якщо моєму брату, який прописаний в ньому, ще немає 18 років? Та чи можу Я, повнолітня онука померлої особи подати на право власності будинку?

Ответы юристов (1)

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 3 года назад

    Юрист, г. Львов, 9 лет опыта

    Доброго вечора. Внуки спадкодавців можуть спадкувати спадщину після них, в основному, у випадках спадкування за заповітом та спадкування за законом після смерті батьків внуків-дітей спадкодавця. Якщо діти спадкодавця проживали разом з ним, то вони вважаються такими, що прийняли спадщину автоматично.

    Ви можете звертатись до мене для надання різних додаткових юридичних послуг з даного чи інших питань.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA