Задайте вопрос юристу

587 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Медицинское право, 25 ноября 2021, вопрос №52113

Как получить не оплачиваемую зарплату

Доброго времени, я врач работал в Клинике 3 месяца, ну зарплату не дали мне вообще, нашёл другую работу и уволился от туда ну деньги ещё не платили и говорят всегда потом на следующий неделе будет точно и так всегда. Спасибо.

Ответы юристов (2)

  Дубовенко Володимир Володимирович
  Дубовенко Володимир Володимирович день назад

  Юрист, г. Николаев, 2 года опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Вітаю!

  Якщо Ви були офіційно працевлаштовані, то виплату заробітної плати роботодавець повинен був здійснювати кожен місяц, з наданням розрахункового листа. Відповідно до положень статті 110 КЗпП України при кожній виплаті заробітної плати власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника про такі дані, що належать до періоду, за який провадиться оплата праці:

  а) загальна сума заробітної плати з розшифровкою за видами виплат;

  б) розміри і підстави відрахувань та утримань із заробітної плати;

  в) сума заробітної плати, що належить до виплати.

  Крім того, вище вказаним кодексом передбачено, що при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

  Якщо Вам взагалі не виплачували заробітну плату протягом всього періоду перебування у трудових відносинах, а також не провели розрахунку при звільненні, то такі дії роботодавця є грубим порушенням трудового законодавства.

  Якщо працювали неофіційно, то також є деякі способи впливу на колишнього роботодавця.

  Ви можете звертатись до мене для надання більш детальної та розширеної консультації з цього питання, через кнопку "Звернутися".

  0 / 0
  Адвокат Евгений Александрович
  Адвокат Евгений Александрович день назад

  Адвокат, г. Киев, 28 лет опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Здравствуйте!

  Рекомендую Вам подать жалобу в Государственную инспекцию труда для проведения проверки и принятия мер реагирования к работодателю, а также заявление в полицию о внесении ведомостей в Единый реестр досудебных расследований и открытии уголовного дела по ст.175 Уголовного кодекса Украины, о чём в полиции Вам должны выдать извлечение из Единого реестра досудебных расследований.

  Если не будет результата, тогда нужно подавать иск в суд о взыскании задолженности по заработной плате.

  Нужна помощь, обращайтесь индивидуально.

  Удачи Вам!

  0 / 0

Похожие вопросы