Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня. Подала 3 рази заяву на отримання землі для ведення особистого селянського господарства 1.750 га. Писалася заява на виїзну комісію, ходила на комісії та сесії і депутати 3-чі УТРИМАЛИСЯ, не аргументуючи чому утрималися.!!!! Які подальші дії, тому що ні згоди немає, ні відмови щоб подати до суду. Лише УТРИМАЛИСЯ від депутатів, міський голова та його заступники також не можуть пояснити у чому причина. І підстав для відмови немає. Допоможіть будь ласка розібратися.. які подальші дії мають бути з моєї сторони для отримання землі..?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Юрист, г. Николаев, 5 лет опыта
Вітаю!
Рішення про затвердження або відмову у затвердженні проекту землеустрою належить до виключних повноважень міської ради шляхом прийняття відповідних рішень на пленарному засіданні. Рішення, дії або бездіяльність міської ради про затвердження або відмову у затвердженні проекту землеустрою, надання земельних ділянок, залишення клопотання без розгляду можуть бути оскаржені до суду.
Відсутність рішення селищної ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою або відмови у наданні, затвердження або відмову у затвердженні проекту землеустрою свідчить про її протиправну бездіяльність.
Неможливость прийняти рішення по суті поданої особою заяви, з підстав відсутності голосів депутатів сільської ради, є неправомірною та суперечить дискреційним повноваженням ради, які в силу вимог закону щодо допустимої поведінки зобов`язують орган місцевого самоврядування прийняти одне із законних рішень за наслідком розгляду відповідних заяв.
Тому більш менш дієвим способом вирішення Вашої проблеми буде звернення до суду (більш менш тому, що зобов'язати раду надати дозвіл суд не має права, оскільки це повноваження ради, але домогтися повторного розгляду або первинного розгляду можливо).