Задайте вопрос юристу

664 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Недвижимость, 06 января 2022, вопрос №54062

Земля. Довіренність. Право власності.

Якщо довіреність на пай, який знаходиться в Україні, зроблена та завірена на території РФ, чинне вона буде в Україні?

Ответы юристов (1)

    Павловський Віталій Ігорович
    Павловський Віталій Ігорович 4 месяца назад

    Адвокат, г. Николаев, 14 лет опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Доброго вечора.

    Так вона буде дійсна. Для цього рекомендую зробити апостиль у РФ.

    Відповідно до статті 100 Закону України "Про нотаріат", документи, які складено за кордоном з участю іноземних властей або які від них виходять, приймаються нотаріусами за умови їх легалізації органами Міністерства закордонних справ України. Без легалізації такі документи приймаються нотаріусами у тих випадках, коли це передбачено законодавством України, міжнародними договорами, в яких бере участь Україна.

    0 / 0

Похожие вопросы