Задайте вопрос юристу

829 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 08 ноября 2019, вопрос №5695

Чи можна проігнорувати виклик на військомат?

Доброго вечора! Вчора мені зателефонував військомат і сказали що я залучаюся на військові збори 11 листопада. Якщо я не з'явлюся до військомату 9 листопада, то вони передадуть мою справу до прокуратури, кажуть що розмова записується і це буде доказом що вони мене повідомили. Які можуть бути наслідки, якщо я не з'явлюся у військомат? І чи законно є по телефону повідомляти, а не повісткою?

Ответы юристов (3)

    Жупинский Николай Андреевич

    Звичайно незаконно та і довести, що розмовляли по телефону саме Ви, а не хтось інший, неможливо.


    Ковальчук Владимир

    Відповісти Вам, чи придатні Ви до служби в армії, зможе тільки медична комісія після комплексної перевірки Вашого здоров'я. Проходження медкомісії є обов'язковим елементом для кожного військовозобов'язаного, а проходять її за направленням військкомату.

    Вам дзвонять. Однак зазначимо, що не варто ставитися до дзвінків з військкомату несерйозно, оскільки військкомат може різними способами повідомляти военнообязаных , в тому числі по телефону.

    Жупинский Николай Андреевич

    По аналогии, можно предположить, что телефонными звонками работники могут вызывать призывников для прохождения срочной службы в армии....А повестки, которые необходимо лично вручить призывнику под роспись или через отдел кадров на работе, это не в счёт.....Тем более, что по телефону разговаривал ваш друг, а решил пошутить, ну а Вам не сказал. Да и по телефону сейчас звонят кто угодно, то кредиты требуют несуществующие, то в армию приглашают.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України