Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Земельне право, 12 листопада 2019, питання №5821

Как узнать положен ли земельный пай?

Родители работали в колхозе до 1986 года. Потом переехали в город. Положен ли им был земельный пай? Если положен, как можно восстановить право на него? Родители уже умерли.

Відповіді юристів (2)

    Ковальчук Владимир

    Если родители умерли право на пай не передается по наследству только оформленный участок в собственность.

    Жупинский Николай Андреевич
    Жупинский Николай Андреевич 4 роки тому

    Адвокат, м. Харків, 25 років досвіду

    Ваши родители не имели права на земельный пай, так как на момент распаевки земли и составления списков лиц, имеющих право на пай, они уже не были членами колхоза.

    У К А З ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям 2. Право на земельну частку (пай) мають члени колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства, в тому числі пенсіонери, які раніше працювали в ньому і залишаються членами зазначеного підприємства, кооперативу, товариства, відповідно до списку, що додається до державного акта на право колективної власності на землю.

Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України