Начните консультацию с юристом онлайн
Мой крёстный хочет поставить меня, свою крестницу , второй по счету на его наследство в завещании. Он находится в Днепропетровской области, я в Киеве. Встал вопрос о моих копиях документов ( паспорт и ИНН) . Хочу точно знать, есть ли какой-то пункт закона , согласно которому будет достаточно только фотографий моих документов, высланных по электронной почте. В связи с военным положением очень проблематично напечатать и отправить мои документы . Очень жду ответ.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Юрист, 4 года опыта
При посвідченні заповіту від заповідача не вимагається подання доказів, які підтверджують його право на майно, яке заповідається.
У той же час, нотаріус повинен встановити особу заповідача і обсяг його цивільної відповідальності.Робить він це на підставі паспорта громадянина України, який повинна пред'явити людина, яка звернулася до нотаріуса.
При перевірці цивільної дієздатності фізичної особи, яка не досягла 18 років, але яка може бути визнана такою, що має повну цивільну дієздатність у зв'язку з укладенням такою особою шлюбу, нотаріус вимагає свідоцтво про шлюб.
При перевірці цивільної дієздатності фізичної особи, яка не досягла 18 років і є матір'ю або батьком дитини, нотаріус вимагає свідоцтво про народження дитини, в якому неповнолітня вказано матір'ю або батьком, і рішення органу опіки та піклування про надання такій особі повної цивільної дієздатності, а в разі відсутності такого рішення нотаріус вимагає відповідне рішення суду.
При перевірці цивільної дієздатності фізичної особи, яка досягла 16 років і займається підприємницькою діяльністю, нотаріус отримує відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в електронній формі шляхом безпосереднього доступу до нього.
При перевірці цивільної дієздатності фізичної особи, яка досягла 16 років і працює за трудовим договором, нотаріус вимагає довідку з місця роботи такої особи та рішення органу опіки та піклування про надання такій особі повної цивільної дієздатності, а в разі відсутності такого рішення витребовує відповідне рішення суду.
Ваші документи взагалі не потрібні для складання на вас заповіту, вимагається від того хто складає заповіт зазначити ваше ПІБ, ну і бажано вказати в заповіті/або просто нотаріусу, який посвідчує заповіт, якісь контактні дані для того щоб з вами зв'язалися у випадку смерті заповідача.
Для більш детальної консульації звертайтеся в приватні повідомлення