Задайте вопрос юристу

682 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Трудовое право, 23 июня 2022, вопрос №67570

Можно ли стать на учёт в Центр занятости,если назначили третью группу инвалидности. И с работы пришлось уволиться?

Можно ли стать на учёт в Центр занятости, если назначили группу инвалидности и с работы пришлось уволиться?

Ответы юристов (1)

    Сердюк  Владислава  Андріївна
    Сердюк Владислава Андріївна 11 дней назад

    Юрист, г. Харьков, 9 месяцев опыта

    Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

    Вітаю!

    Якщо на даний час Ви не досягли пенсійного віку, то Вам не мають права відмовити у реєстрації у центрі зайнятості.

    Відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» (ст. 18-1) - особа з інвалідністю, яка не досягла пенсійного віку, не працює, але бажає працювати, має право бути зареєстрованою у державній службі зайнятості як безробітна.

    Рішення про визнання особи з інвалідністю безробітною і взяття її на облік для працевлаштування приймає Центр зайнятості за місцем проживання особи з інвалідністю на підставі поданих нею рекомендацій Медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та інших передбачених законодавством документів.

    У випадку додаткових питань - звертайтесь, на все добре!

    0 / 0

Похожие вопросы