Начните консультацию с юристом онлайн
Підписав довіреність,не знавши що це,як її можна відмінити?!І що можуть з нею зробити.Попався на мошенніків.Можливо може хтось щось підсказати
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (5)
Юрист, г. Николаев, 5 лет опыта
ВІтаю!
Якщо довіреність посвідчена нотаріусом та внесена до Єдиного реєстру довіреностей, то бігти до нотаріуса та скасовувати цю довіреність, чим скоріше тим краще. Для скасування необхідно подати заяву про скасування довіреності.
Адвокат, 25 лет опыта
Доброго дня.
Ви можете звернутись до будь-якого нотаріусу за скасуванням довіренності.
Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.
Адвокат, г. Чернигов, 12 лет опыта
Доброго дня. Відповідно до статті 248 Цивільного кодексу Украни,
Припинення представництва за довіреністю
1. Представництво за довіреністю припиняється у разі:
1) закінчення строку довіреності;
2) скасування довіреності особою, яка її видала;
3) відмови представника від вчинення дій, що були визначені довіреністю;
4) припинення юридичної особи, яка видала довіреність;
5) припинення юридичної особи, якій видана довіреність;
6) смерті особи, яка видала довіреність, оголошення її померлою, визнання її недієздатною або безвісно відсутньою, обмеження її цивільної дієздатності.
Всього найкращого.
З повагою, Олександр Комаса.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго вечора. Ви підписали довіреність на вчинення багатьох різних дій від Вашого імені. Серед них-дії майнового характеру та дії з представництва Вас у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування і судово-правоохоронними органами. Вам не можна було підписувати таку довіреність, яка нотаріально повідчувалась. Цією довіреністю можуть скористатись шахраї, в тому числі частина повірених та спробувати відчужити у Вас майно і набрати на Ваше ім'я кредитів.
Ви можете звертатись до мене для надання додаткових юридичних послуг з цього чи інших питань. Я можу, зокрема, надати Вам детальну правову консультацію з даного запитання.
Адвокат, г. Киев, 31 год опыта
Добрий день!
Ви маєте право скасувати довіреність.
Для цього слід звернутися до нотаріуса.