Задайте вопрос юристу

836 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Трудовое право, 02 августа 2022, вопрос №70533

Чи фінансово вигідно йти у відпустку відразу з лікарняного?

Вже 6 місяців я на лікарняному, і ще буду до вересня.Завідуюча дитячого садка наполягає , щоб після закриття лікарняного я йшла у відпустку.Скажіть будь ласка чи мені це фінансово вигідно, чи краще залишити це як невикористану відпустку надалі і вийти на роботу?

Ответы юристов (2)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю!

    Питання до бухгалтерів. Але на мою точку зору, йти одразу у відпустку не вигідно.

    Всього доброго!

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич год назад

    Адвокат, г. Николаев, 32 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня!

    Фінансово вигідніше йти у відпустку, в якій більше робочих днів — у березні, квітні, вересні. У січні і травні багато свят, а лютий сам собою короткий. При нарахуванні відпускних бухгалтер користується такою формулою: нарахована за 12 місяців зарплата (разом з преміями та іншими бонусами) ділиться на 12, а потім на 29,3 (середнє число календарних днів у місяці). Це — середньоденний заробіток, який множиться на кількість днів відпустки. Отримуємо суму відпускних. Чим більше робочих днів у місяці — тим вона більше.

    Також не зовсім вигідно йти у відпустку одразу після лікарняного.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України