Начните консультацию с юристом онлайн
У 2015р були оформлені всі документи про застосування податкового компромісу(борг з ПДВ нарахований в ході перевірки), з цього моменту и по 23.08.2022р податкова не виводила борг з особового рахунка, а також не надсилала ППР. Спочатку керуючись технічними проблемами, а потім писали, що мають право отримати від мене ці кошти. Писала скарги, але нічого не змінювалось, борг не виводили.
23.08.2022р по пошті отримую рішення про опис майна у податкову заставу, акт опису майна, витяг про реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна.
ФОП закрила у 2021р.
Чи має право податкова через 7 років вимагати погашення боргу, який повинен був бути списаний за податковим компромісом(вся процедура була зроблена, всі документи надані податковій)? Чи має право податкова складати документи, які я отримала без надіслання ППР. Хто може допомогти у вирішенню цього питання? Дякую, чекаю.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
У разі досягнення податкового компромісу платник податків має право подати до 16 квітня 2015 року (включно) уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань, у яких визначає суму завищених ним витрат, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування податком на прибуток підприємств, та/або суму завищеного ним податкового кредиту з податку на додану вартість.
Податковий компроміс застосовується до неузгоджених сум податкових зобов'язань, визначених у податкових повідомленнях-рішеннях, щодо яких триває процедура судового та/або адміністративного оскарження. У такому разі платник податку подає письмову заяву до контролюючого органу для досягнення податкового компромісу.
Дії які може вчинити в таких випадках податковий орган після ініціювання платником податку процедури податкового компромісу:
Тут можуть бути наступні «підводні камені»:
Для більше детальної консультації мушу мати більше деталей Вашої ситуації. Тож тисніть кнопку "звернутись" біля мого профілю
Добре, дякую.