Начните консультацию с юристом онлайн
Я мама в декреті .Мені пропонують офіційну роботу по сумісництву .На яку ставку я можу вийти,щоб не перервати декрет ??
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Чернигов, 7 лет опыта
Общаться в чатеВітаю, Тоня.
Так, маєте право на роботу за сумісництвом на умовах неповного робочого дня.
Ознайомтесь із матеріалом колег: https://prokadry.com.ua/news/7048-chi-pravomrno-pr...
У випадках необхідності детальної консультації, тисніть зелену кнопку «Звернутися»
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Тоня!
Основний закон, який регулює трудові відносини в Україні, – Кодекс законів про працю України – містить в собі норму, що пояснює дану ситуацію. Так, ст. 179 встановлює, що жінка в декреті може працювати на умовах неповного робочого дня, тобто:
– Менша кількість годин на день;– Менша кількість днів на тиждень;– Одночасно зі зменшенням і робочих годин на день, і робочих днів на тиждень.
При цьому, таке можливе тільки в результаті угоди між роботодавцем і співробітницею, що знаходиться в декреті. Оскільки в законі не йдеться про конкретне місце роботи, відповідно їм може бути як попереднє (з якого жінка пішла в декрет), так і нове. Таке роз’яснення дав Мінпраці в листі № 5305/0/14-08/06.
Ч.4 ст. 18 ЗУ «Про відпустки» вносить ясність, пояснюючи, що виконувати роботу жінка має право не тільки на робочому місці, але і вдома. Знову ж, це обговорюється з роботодавцем з урахуванням ваших побажань. Тільки перш, ніж погоджуватися на той чи інший варіант, подумайте про себе – чи зручно вам буде працювати вдома, де вас постійно відволікають і не дають зосередитися? Але з іншого боку – якщо вам немає з ким залишити дитину, значить робота на дому – єдиний вихід.
Якщо ж жінка вийде на роботу на умовах повного робочого дня, значить це буде означати, що вона вийшла з декрету.
Виникнуть питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого профілю. Охоче на них відповім!