Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
915 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Здравствуйте.Вас беспокоит Валерий.Я хотел узнать по поводу пересечения границы.Есть новое постановление КМУ что они убирают с перечня документ МСЕК с формой 157/0 и его уже не будут принимать.Если у ребенка документ с формой 080/1 то он будет действовать на границе или надо пенсионный документ(у нас он был утерян,когда бежали).Большое Вам спасибо.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (9)
Адвокат, м. Чернігів, 7 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю, Валерій.
Якщо мова йде про довідку про потребу дитини у домашньому догляді, то на підставі цього документа прикордонники скоріше за все не пропустять.
Адвокат, 25 років досвіду
Доброго дня.
28 жовтня, Кабінет міністрів України прийняв постанову, якою вносить зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України.
Відповідно до змін, з переліку документів, необхідних для перетину державного кордону громадянами України виключена довідка до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (форма первинної облікової документації № 157-1/о).
Довідка є частиною вищезазначеної форми, що дублює інформацію із виписки з акта огляду медико-соціальною експертною комісією, яка направляється до соціальних служб для здійснення подальших виплат та пільг соціального призначення.
Згідно вказаних змін до документів, що підтверджують інвалідність відноситься:
Довідка про потребу дитини (дитини-інваліда) у домашньому догляді форми первинної облікової документації № 080/1 до цього переліку не входить.
Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.
Юрист, м. Київ, 9 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, данна постанова на сьогодні ще не вступила в сили, у вас ще є можливість виїхати за старою процедурою.
Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.
Юрист, м. Київ, 9 років досвіду
Спілкуватися у чатіУточніть інформацію на гарячій лінії прикордонної служби України.
+38 (044) 527-63-63
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Валерію!
Замість довідки МСЕК тепер треба надавати посвідчення інваліда або довідку про надання домоги.
Виникнуть питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого фото. Охоче на них відповім.
Сорри перепутал у нас форма080/0
Адвокат, 25 років досвіду
Ця довідка також не надає право на перетин кордону. На сьогодні такими документами є:
довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (форма первинної облікової документації № 157-1/о) або посвідчення, яке підтверджує відповідний статус, або пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, в яких зазначено групу та причину інвалідності, або довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики (далі - документи, що підтверджують інвалідність).
Іншу документи в якості підстави підтвердження інвалідності не приймаються
Спасибо большое всем за ответы
Юрист, м. Київ, 9 років досвіду
Спілкуватися у чатіНікого не слухайте, на сьогодні такі зміни ще не діють. Якщо вспієте, то сьогодні ще можливо виїхати за старою процедурою. Мій клієнт тільки що перетнув кордон для супроводу інваліда на підставі довідки мсек